Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #306]
Sobota, 01 Październik 2022 09:04, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #306
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy przeglądarkę zdjęć stockowych, aplikację do nauki programowania, a także niewielkie narzędzie zabiegające marnowaniu jedzenia. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z dynamiczną platformówką oraz minimalistyczną grą wymagającą refleksu.

StockPixels

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

StockPixels

Przeglądarka zdjęć stockowych z popularnych serwisów (Pexels, Pixabay). Oferuje lekki i nowoczesny interfejs. Pozwala szybko wyszukać i pobrać darmowe fotografie do wykorzystania w naszych projektach czy mediach społecznościowych. Bezpośrednio z aplikacji ustawimy również wybrane zdjęcie jako tapetę na smartfonie.

Dodatkowym atutem jest możliwość wyszukiwania podobnych zdjęć i wyświetlania profilu artysty.Python X

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 30,99 zł-1 599,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Python X

Intuicyjna w obsłudze aplikacja do nauki programowania w popularnym języku Python. Materiał obejmuje zarówno zagadnienia podstawowe jak również tematy dla osób bardziej zaawansowanych. Interaktywne lekcje (quiz na końcu tematu) są podzielone na krótkie segmenty, dzięki czemu możemy uczyć się w dowolnym momencie.

Dzięki wbudowanemu interpreterowi języka Python możemy testować fragmenty kodu i uczyć się w praktyce.Expiry date tracker

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 14,99 zł za element / Android: 8.0 i nowsze<

Expiry date tracker

Niewielkie narzędzie zapobiegające marnowaniu jedzenia i innych produktów. Pozwala bowiem na wygodne monitorowanie daty ważności. Wystarczy dodać poszczególne produkty - możemy zrobić zdjęcie lub skorzystać z gotowych ikon. Następnie wprowadzamy ilość, datę przydatności i ewentualne dodatkowe informacje. Aplikacja przypomni nam, gdy dany produkt będzie zbliżał się do końca daty ważności (7 dni).

Dodatkowym atutem jest wbudowana w aplikację lista zakupów.

Expiry date tracker


Chiki's Chase

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 21,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Chiki's Chase

Dynamiczna platformówka w oprawie graficznej stylizowanej na klasyczne tytuły. Przemierzamy niekończące się i generowane losowo poziomy, omijamy przeszkody, walczymy z przeciwnikami, korzystamy z ulepszeń itd. Sterowanie nie jest skomplikowane i sprowadza się do dwóch przycisków (skakanie i strzelanie). Nie oznacza to jednak, że gra jest banalna - dynamiczna akcja i niespodziewane przeciwności sprawiają, że osiąganie dobrych wyników wymaga nieco wprawy i skupienia.Fast 60

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Fast 60

Minimalistyczny tytuł, który przetestuje nasz refleks i spostrzegawczość. Zasady są proste - na ekranie widzimy tablicę z liczbami od 1 do 60, musimy zaznaczyć je w kolejności, mamy na to 60 sekund. Dostępnych jest kilka trybów zabawy (odwrotna kolejność, tylko parzyste, tylko nieparzyste).

Co ważne, gra nie pozwala na przypadkowe uderzanie palcem w ekran, wiele błędnych wskazań w krótkim czasie skutkuje zablokowaniem na 3 sekundy.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #305]