Instalki.pl » Aktualności » Software » BP pobiło ofertę Orlenu. Z tą aplikacją nadal będziesz tankować tańsze paliwo
Czwartek, 01 Wrzesień 2022 11:45, Wpisany przez Maksym Słomski
bp tansze paliwa
Zainstaluj koniecznie.

Jeśli z różnych powodów nie chcesz tankować paliw na stacjach Orlen, bo na przykład źle kojarzy ci się osoba Daniela Obajtka, a chcesz nadal otrzymywać rabat na paliwo, mamy doskonałe wieści. Sieć stacji BP odpowiedziała na ruch Orlenu, dotyczący przedłużenia promocji na paliwa. BP zapowiedziało, że w przeciwieństwie do PKN Orlen wydłuża czas trwania promocji bezterminowo. Przypominamy, iż Orlen zakomunikował wydłużenie promocji na paliwa do 15 września tego roku.

Czytaj także: Promocja na paliwa Orlen przedłużona. Zobacz, co musisz zrobić

Rabat na paliwo na BP. Co trzeba zrobić?


BP w swoim najnowszym komunikacie podało, że promocja na paliwa zostaje przedłużona na czas nieokreślony, do odwołania.

Rabat na BP wynosi 30 groszy na litrze benzyny lub diesla oraz 10 groszy mniej za litr LPG dla klientów z zarejestrowaną kartą PAYBACK - fizyczną lub wirtualną, w aplikacji. Dla posiadaczy niezarejestrowanej karty Payback rabat wynosi 10 groszy za litr, niezależnie od rodzaju tankowanego paliwa.

Jednocześnie nie podano limitów dotyczących tankowań. Do tej pory było to 50 litrów do pojedynczego tankowania oraz 150 litrów dla trzech tankowań łącznie. Wygląda na to, że oba limity mogły zostać zniesione.

Rejestracji w programie można dokonać tutaj lub w aplikacji.

payback

Aplikacja PAYBACK - gdzie pobrać?


By uzyskać niższe ceny paliw na stacjach BP potrzebujesz aplikacji PAYBACK. Pobierzesz ją na swoje urządzenie mobilne korzystając z poniższych odnośników.


BP pokazało, że paliwa mogłyby być tańsze


Polacy są wściekli, że pomimo spadków cen ropy na rynkach światowych do poziomów sprzed agresji rosyjskiej w Ukrainie, stacje benzynowe nadal życzą sobie za paliwa astronomicznych pieniędzy. Obwieszczenie przez BP bezterminowego rabatu na paliwa dowodzi, że stacje mogły już dawno obniżyć cenę o 30 groszy na litrze, ale zamiast tego wolały pozyskiwać nowych użytkowników przeróżnych programów lojalnościowych.

Wygląda na to, że rabaty na paliwa przyznawane na podstawie okazywanych kart lojalnościowych mogą pozostać z nami na zawsze, o ile tylko inne stacje odpowiedzą na ruch BP w podobny sposób.

Wakacyjnej promocji na paliwa postanowiła nie kończyć również sieć stacji paliw Moya oraz Lotos.

Źródło: BP