Instalki.pl » Aktualności » Software » Promocja na paliwa Orlen przedłużona. Zobacz, co musisz zrobić
Środa, 31 Sierpień 2022 13:10, Wpisany przez Maksym Słomski
orlen przedluza promocje na paliwa
Rabat na Orlenie wydłużony.

Promocja na paliwa przedłużona, a przynajmniej na stacjach Orlen. Sieć, która jako pierwsza wprowadziła wakacyjne zniżki na paliwo w wysokości 30 groszy na każdym litrze zapowiedziała, że wydłuża czas trwania akcji aż do 15 września tego roku. Poinformował o tym sam prezes Daniel Obajtek. Promocja zostaje wydłużona bez konieczności jakiejkolwiek interakcji ze strony członków programu Vitay.

Promocja na paliwa Orlen wydłużona


"Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji @PKN_ORLEN o kolejne dwa tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr" - przekazał Daniel Obajtek za pośrednictwem swojego konta na platformie Twitter.


Aby skorzystać z promocji Orlen należy być zarejestrowanym członkiem programu Orlen Vitay i korzystać z tradycyjnej lub wirtualnej karty lojalnościowej, dostępnej z poziomu apki Orlen Vitay. Dzięki karcie lojalnościowej benzynę PB95 oraz diesla (Efecta i Verva) tankować można taniej o 30 groszy na każdym litrze do maksimum 50 litrów w trakcie jednego tankowania. Dodatkową zniżkę w postaci 10 groszy "ekstra" otrzymają posiadacze Karty Dużej Rodziny.

Czytaj także: Promocje na paliwa Orlen, Lotos, BP, Circle K. Gdzie zatankujemy najtaniej?


Czekamy na reakcję innych stacji na ruch Orlenu. Prawdopodobnie BP, Shell i Lotos podążą tą samą drogą.

orlen vitay

Co dalej z cenami paliw?


Wielu komentatorów uważa, że ceny paliw na stacjach w Polsce spadną już po zakończeniu promocji. Stacje paliw mogły po prostu obniżyć cenę paliw o 30 groszy na litrze, ale zamiast tego wolały nakłonić Polaków do instalowania swoich aplikacji lojalnościowych, by w ten sposób zyskać lojalnych klientów. Być może po zakończeniu promocji ceny paliw i tak spadną o kwotę udzielanego obecnie rabatu.

Oby.

Zobacz również: Daniel Obajtek sprzedaje komputery, smartfony i nie tylko. Sklep Orlen Vitay szokuje ofertą

Komentatorzy zwracają uwagę, że ceny ropy na rynkach światowych spadły do poziomów sprzed agresji rosyjskiej w Ukrainie. Pomimo tego stacje paliw nadal utrzymują ceny znacząco wyższe niż na początku roku.

Źródło: Daniel Obajtek