Instalki.pl » Aktualności » Software » Masz któryś z tych smartfonów Samsung? Wkrótce zaczną robić lepsze zdjęcia
Wtorek, 30 Sierpień 2022 09:31, Wpisany przez Maksym Słomski
samsung galaxy s22 aktualizacja aparatu
Świetne wieści.

Jesteśmy bliżej debiutu nowych smartfonów Samsung Galaxy S23 niż minionej już premiery telefonów z serii Galaxy S22. Nie oznacza to oczywiście, że południowokoreański producent próżnuje w zakresie wsparcia obecnej generacji urządzeń. Smartfony z flagowej serii niebawem otrzymają aktualizację oprogramowania, która powinna ucieszyć wszystkich miłośników fotografii mobilnej. Pomiędzy kilkoma drobnymi usprawnieniami pojawią się te większe, związane z softem aparatów.

Aktualizacja oprogramowania aparatu dla Samsung Galaxy S22


Użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy S22, Galaxy S22+ oraz Galaxy S22 Ultra mogą liczyć na rychłe poprawki dotyczące oprogramowania aparatów w tych urządzeniach. Co istotne, wybrane kluczowe funkcje trafią również do jeszcze wcześniejszej generacji flagowców, a mianowicie do smartfonów Samsung Galaxy S21 i Galaxy S21+.

samsung galaxy s22 aktualizacja aparatu 2
Samsung Galaxy S22+. | Źródło: mat. własny

Wśród ulepszeń znajdą się przede wszystkim opcja nagrań Hyperlapse dla teleobiektywu, dotychczas dostępna wyłącznie dla modułów z aparatem szerokokątnym i ultraszerokokątnym. Producent pracuje też nad nowym trybem Astro Hyperlapse, pozwalającym robić ciekawe filmy nocnego nieba. Równolegle zadebiutuje ulepszony skaner QR, ale to wcale nie koniec nowości.

Posiadacze najlepszych smartfonów Samsunga mogą liczyć na jeszcze lepsze zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych. Producent zapowiedział optymalizacje w zakresie stabilizacji obrazu oraz działania sztucznej inteligencji w trybach Zdjęcie, Noc oraz Wideo. Oznacza to, że fotografie w trybie automatycznym powinny być jeszcze ładniejsze. Ponadto, wszyscy mogą liczyć na jeszcze lepszą reprodukcję kolorów.

Źródło: gsmarena.com