Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #302]
Sobota, 27 Sierpień 2022 09:11, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #302
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy nowoczesne narzędzie do nagrywania dźwięku, tytuł dla osób, które chcą uporządkować ekran startowy smartfona, a także aplikację pełną historycznych audiobooków. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się ze zwariowanym symulatorem taksówki oraz zabawnym tytułem zręcznościowym.

MicCheck

CCena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 12,99 zł za element / Android: 8.0 i nowsze

MicCheck

Nowoczesne narzędzie do nagrywania dźwięku. Pozwala na wygodne rejestrowanie wykładu, notatki czy gry na instrumencie. Do każdego nagrania możemy dodać szczegółowy opis wraz z zaznaczeniem istotnych fragmentów (znaczniki czasowe). Nie zabrakło również tagów i załączników. Dzięki temu przeszukiwanie naszej kolekcji jest dużo łatwiejsze. Dodatkowym atutem jest wbudowany odtwarzacz ze zmianą prędkości oraz opcją wycinania fragmentów nagrań.

MicCheck

Folder Widget

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,69 zł-30,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Birthday Reminder & Calendar

Ciekawa pozycja dla osób, które chcą nieco uporządkować ekran startowy na swoim smartfonie. Pozwala bowiem na dodawanie i personalizowanie folderów w formie widżetów. Rozszerza to możliwości standardowego narzędzia systemowego. Ustalamy rozmiar widżetu, kolor tła, liczbę aplikacji, nazwę folderu, wielkość ikon itp.

Tworzone w aplikacji folderu mogą zawierać również skróty do najważniejszych ustawień systemowych.Wolne Dźwięki

Cena: 0 zł / Android: 4.4 i nowsze

Wolne Dźwięki

Oficjalna aplikacja fundacji Wolne Dźwięki z audiobookami historycznymi. Oferuje dostęp do wysokiej jakości nagrań. Katalog obejmuje szeroki zakres gatunków - od biografii i pamiętników po klasyczne powieści. Wiele audiobooków jest dostępnych bezpłatnie (dodatkowo na start dostajemy pięć książek za darmo). Ceny przy płatnych pozycjach mają charakter sugestii - fundację możemy wesprzeć dowolną kwotą.Crazy Taxi Classic

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Crazy Taxi Classic

Kolejna z klasycznych gier znanych miłośnikom konsol SEGA, która w odświeżonej odsłonie trafia na smartfony. Tym razem mamy do czynienia ze zwariowanym symulatorem taksówki. Otwarty świat pozwala na swobodną jazdę i wykonywanie misji (wożenie klientów i zarabianie pieniędzy). Do naszej dyspozycji jest kilka trybów zabawy.

Sterowanie nie jest skomplikowane, a cała rozgrywka skupia się na dobrej zabawie zamiast wiernej symulacji.

Crazy Taxi Classic

UFO99

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,39 zł-17,99 zł za element / Android: 8.0 i nowsze

UFO99

Minimalistyczna gra zręcznościowa w oprawie graficznej w stylu retro. Bierzemy udział w krótkich, kilkuminutowych rozgrywkach. W tym czasie musimy zbierać monety i inne dodatki, walczyć z przeciwnikami i unikać ataków z wielu kierunków. Do odblokowania jest kilkadziesiąt postaci.

Dodatkowym atutem jest tryb wieloosobowy (maksymalnie czterech graczy, każdy musi być połączony z tą samą siecią Wi-Fi).
To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #301]