Instalki.pl » Aktualności » Software » Niebezpiecznik.pl udostępnił aplikację, którą warto mieć. Oto Cyberalerty
Sobota, 20 Sierpień 2022 16:31, Wpisany przez Maksym Słomski
niebezpiecznik aplikacja
Ostrzeżenia o groźnych atakach.

Serwis Niebezpiecznik.pl regularnie ostrzega Polaków przed zagrożeniami czyhającymi na nich w sieci. Miło nam poinformować, że załoga odpowiedzialna za prowadzenie tego świetnego od strony merytorycznej serwisu przygotowała aplikację, pomagającą realizować swoją misję jeszcze skuteczniej. W sklepie z aplikacjami Google Play udostępniono właśnie narzędzie o nazwie Cyberalerty Niebezpiecznik.pl. Powinna zagościć na smartfonach Waszych rodziców i dziadków.

Cyberalerty Niebezpiecznik.pl - apka, którą warto mieć


Cyberalerty Niebezpiecznik.pl to nowa aplikacja przestrzegająca przed zagrożeniami w Internecie. Ma z założenia wyświetlać komunikaty o najnowszych oszustwach, występujących w Polsce na skalę masową.

"Nasza apka mobilna CyberAlerty właśnie wyszła z fazy beta. Jest bezpłatna. Zainstalujcie sobie i rodzicom. Dzięki niej błyskawicznie dowiecie się o nowych atakach, które obserwujemy w cyberprzestrzeni, a które realnie zagrażają bezpieczeństwu Polaków. Powiadamiamy tylko o istotnych scamach/oszustwach/atakach. Ta apka to taki Alert RCB, ale z wartościowymi ostrzeżeniami" - pisze Piotr Konieczny, właściciel Niebezpiecznika.Co ważne, apka nie wymaga rejestracji, ani też posiadania konta w serwisie. Nie prosi o żadne uprawnienia i nie zbiera danych osobowych. Użytkownik może zadecydować, czy chce widzieć każdy alerty na smartfonie, czy też otrzymywać go na swoją pocztę elektroniczną.

cyberalerty
Źródło: Google Play

Cyberalerty umożliwiają również wygodny dostęp do artykułów publikowanych przez serwis Niebezpiecznik.pl.

Pobierz Cyberalerty Niebezpiecznik.pl


Aplikacja Cyberalerty Niebezpiecznik.pl powstała w wersjach na urządzenia mobilne z systemami Android oraz iOS. Możesz ją pobrać za pośrednictwem poniższych odnośników. Narzędzie jest darmowe i wolne od reklam.


Źródło: Niebezpiecznik.pl