Instalki.pl » Aktualności » Software » Humble Windows Essentials Bundle z programami Ashampoo wartymi 360 dolarów
Piątek, 05 Sierpień 2022 21:39, Wpisany przez Jan Domański
Humble Windows Essentials Bundle z programami Ashampoo wartymi 360 dolarówBogata paczka narzędzi za ułamek ceny.

Zapewne znacie inicjatywę Humble Bundle. Portal zaczynał jako miejsce z nieźle wycenionymi paczkami niezależnych gier DRM-free, aby w końcu przerodzić się w duży sklep nawet z produkcjami AAA (oferuje klucze na różne launchery) czy abonamentem na gry. Oczywiście dalej są bundle, ale nie tylko z grami, także z programami użytkowymi, audiobookami, ebookami, assetami (gry, grafika, modele 3D) i innymi treściami. Obecnie na Humble Bundle można zaopatrzyć się paczkę oprogramowania na Windowsa od niemieckiej firmy Ashampoo.

Bogaty bundle z aplikacjami Ashampoo do wielu zastosowań, mogą przydać się w wielu sytuacjach


Bundle nazwany Humble Windows Essentials Bundle składa się z 8 aplikacji użytkowych. W najniższym progu za 1 euro (niecałe 5 złotych) Znajduje się Ashampoo Burning Studio 2022 (do nagrywania płyt CD, DVD i Blu-Ray) i Ashampoo Photo Optimizer 9 (obróbka grafiki - głównie do poprawki zdjęć). Drugi wariant (powyżej aktualnego progu średniej wpłaty, więc jest płynny) obecnie w cenie 17,70 euro (mniej więcej 85 złotych) zawiera dodatkowo Ashampoo Snap 14 (nagrywanie wideo z ekranu i robienie screenshotów) oraz Ashampoo Zip Pro 4 (obsługa różnego typu archiwów).

Humble Windows Essentials Bundle z programami Ashampoo wartymi 360 dolarów
Tak prezentuje się cała paczka Humble Windows Essentials Bundle / Foto: własne (Humble Bundle)

W najwyższym progu za 24,42 euro (około 115 złotych) jest jeszcze Ashampoo AntiSpy Pro (ochrona antyspyware), Ashampoo BackUp Pro 16 (kopie zapasowe), Ashampoo PDF Pro 3 (edycja i tworzenie dokumentów PDF) i Ashampoo WinOptimizer 25 (optymalizacja działania systemów Windows).

Zdobądź za 115 złotych programy Ashampoo o wartości aż 1665 złotych


Podobno łączny koszt wszystkich licencji na wolnym rynku wynosi 359,92 dolarów, czyli mniej więcej 1665 złotych. W takim wypadku oszczędzamy aż zawrotne 1550 złotych w najwyższym wariancie pakietu. Nie wyszczególniono, czy otrzymujemy dożywotnią czy czasową licencję. W takim razie zapewne chodzi o wersje programów bez ograniczenia terminowego, choć bywa, że Humble Bundle oferuje czasowe edycje w innych paczkach, więc warto o tym wspomnieć. Pakiet Humble Windows Essentials Bundle z programami Ashampoo będzie dostępny jeszcze przez 19 dni (do 24 sierpnia w środę) pod tym linkiem.

Zobacz również: Zdobądź zniżki w monetach na Allegro nawet do 125 złotych dzięki Allegro Pay

Źródło i foto: Humble Bundle / własne