Instalki.pl » Aktualności » Software » Program do backupu AOMEI Backupper Professional dostępny za darmo dla naszych Czytelników
Wtorek, 02 Sierpień 2022 08:06, Wpisany przez Dawid Jagodziński
AOMEI Backupper Pro za darmo
Roczna licencja do zdobycia za darmo.

Wspólnie z firmą AOMEI przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Przez najbliższe kilka dni będzie można pobrać program o wartości $39.95 zupełnie za darmo!

AOMEI Backupper Pro to niezwykle przydatne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych. Program cechuje się prostym i intuicyjnym interfejsem, który został przetłumaczony na język polski. Oprogramowanie oferuje szeroki wachlarz opcji tworzenia kopii. Możemy utworzyć kopię zapasową zarówno całego systemu jak i dysku, partycji lub nawet pojedynczych plików czy folderów.

Kopia zapasowa

Kolejną przydatną funkcją jest synchronizacja plików. Dostępne są tu cztery opcje – podstawowa synchronizacja (synchronizuje plik z katalogu źródłowego do katalogu docelowego), synchronizacja w czasie rzeczywistym, Mirror Sync (przechowuje pliki w katalogu docelowym dokładnie tak samo jak w katalogu źródłowym) oraz dwukierunkowa synchronizacja (synchronizacja w obie strony wszelkich zmian w katalogu źródłowym i docelowym).

Synchronizuj

Ponadto AOMEI Backup Professional oferuje funkcję przywracania systemu, klonowanie systemu, dysku lub partycji.

Klonuj

Pobierz AOMEI Backupper Professional za darmo


Instalator programu oraz roczną licencję pobierzemy z tej strony. Należy się spieszyć, gdyż program za darmo będzie można pobrać tylko do końca poniedziałku - 8 sierpnia 2022. Do tego czasu też musimy program zainstalować i aktywować licencję.

Źródło: AOMEI