Instalki.pl » Aktualności » Software » Tańsze paliwo na Circle K. Zobacz, jak płacić mniej
Piątek, 08 Lipiec 2022 11:11, Wpisany przez Maksym Słomski
circle k rabat
Znacznie większy limit niż na Orlenie.

Promocji na paliwa na stacjach benzynowych w Polsce przybywa, a ceny paliw w hurcie spadają. To doskonała wiadomość dla wszystkich kierowców pragnących udać się na wakacje za kółkiem swojego auta, ale również dla firm, dla których wydatki na paliwa w ostatnim czasie uległy znaczącemu zwiększeniu. Pisaliśmy już o rabatach paliwowych na stacjach Orlen, Lotos oraz BP. Tańsze paliwa Polakom oferuje także sieć Circle K. Jak zapłacić mniej przy dystrybutorze?

EXTRA LATO obniżek na stacjach paliw Circle K


Sieć stacji Circle K poinformowała w komunikacie prasowym, że od 7 lipca na tankujących czekają liczne promocje, związane nie tylko z tankowaniem paliw, ale również korzystania z oferty gastronomicznej, myjni oraz dotyczące zakupów w sklepie. Promocja o nazwie EXTRA LATO potrwa od 7 lipca do 31 sierpnia.

Circle K chwali się, że jako pierwsza sieć stacji paliw w Polsce, bo już 11 maja bieżącego roku, wprowadziła ofertę rabatową na paliwa. Obowiązuje ona dla członków programu lojalnościowego Circle K EXTRA - obowiązuje ona na stałe bez wskazywania okresów promocyjnych. Jednorazowo można zakupić nawet 85 litrów paliwa, a vouchery otrzymają także korzystający z kart flotowych. Pod względem limitów Circle K bije konkurencję na głowę. Warto jednak wiedzieć o tym że rabaty nie są aż tak atrakcyjne jak na innych stacjach.

Na Circle K każdorazowo przy zakupie 50 litrów tankujący otrzymuje voucher rabatowy na paliwo, uprawniający do rabatu na paliwa:

  • 10 groszy / litr - miles Diesel, miles 95, SupraGAS
  • 15 groszy / litr - milesPLUS 95, milesPLUS 98, milesPLUS Diesel, milesPLUS Diesel arktyczny
 
Rusza EXTRA LATO obniżek na stacjach paliw Circle K Materiał prasowy
Źródło: Circle K

Dodatkowo przy zakupie 100 litrów paliwa uczestnik programu otrzyma voucher rabatowy 50% na kawę lub hot doga. Przy zakupie 150 litrów Circle K daje vouchery uprawniające do 50-procentowego upustu na myjnię automatyczną.

Od 7 lipca doszedł dodatkowy rabat 10% na zakupy w sklepie przy zakupie dwóch sztuk kawy, hot dogów, przekąsek, napojów i innych zakupów. Zniżka nalicza się automatycznie, przed dokonaniem płatności za produkty przy kasie. Promocji nie podlegają m.in. alkohole z wyjątkiem piwa czy wyroby tytoniowe. To właśnie ta zniżka potrwa do 31 sierpnia tego roku.

Circle K EXTRA – aplikacja i rejestracja


W programie Circle K Extra zarejestrujesz się pod tym adresem. Nie zapomnij też pobrać aplikacji na swoje urządzenie mobilne. Stosowne odnośniki znajdziesz poniżej.


Jak oceniacie ofertę zniżkową Circle K na tle ofert konkurencji?

Źródło: Circle K