Instalki.pl » Aktualności » Software » Paliwo na BP taniej o 30 groszy i inne atrakcje. Orlen i Lotos mogą się uczyć
Piątek, 01 Lipiec 2022 10:14, Wpisany przez Maksym Słomski
bp promocja na paliwa
Tańsze paliwo na BP.

Kwestią czasu wydawała się odpowiedź innych stacji na promocję Orlen na paliwa. Jako pierwszy zareagował Lotos, który jeszcze w tym roku zostanie przejęty przez PKN Orlen. Teraz do stawki dołączyło BP - wydaje się, że w tym miejscu promocja na paliwa jest najbardziej atrakcyjna. Tak, aby uzyskać najlepsze rabaty trzeba być członkiem programu lojalnościowego, ale mimo to zasady są bardziej przejrzyste, a korzyści z tankowania większe.

Tańsze wakacje z BP - promocja na paliwa i nie tylko


Od 1 lipca na stacjach BP wystartowała promocja rabatowa, w ramach której odebrać można nawet 30 groszy rabatu na paliwo oraz LPG. To nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowała popularna sieć stacji. Klienci mogą liczyć również na vouchery do kawiarni Wild Beam Coffee, do myjni i na promocje w sklepie.

Pierwsza dobra wiadomość: w promocji da się brać udział bez rejestracji karty w programie PAYBACK. Wtedy jednak rabat wynosi zaledwie 10 groszy. W znacznie lepszej sytuacji są osoby z zarejestrowaną kartą PAYBACK. Rejestracji w programie można dokonać tutaj lub w aplikacji.

BP obniża ceny o 30 groszy na litrze paliw regularnych i premium dla klientów z zarejestrowaną kartą PAYBACK - fizyczną lub wirtualną, w aplikacji. Dodatkowo możecie liczyć na bon rabatowy 3 zł na zakupy w Wild Bean Cafe i myjni przy zatankowaniu minimum 25 litrów. Maksymalna ilość paliwa objęta rabatem w trakcie jednego tankowania to 50 litrów.

Rabat dotyczy także LPG - wynosi każdorazowo 10 groszy na litrze.

payback apka

Równolegle obowiązuje promocja hot dog kolektor, w ramach której co szósty hot dog kupiony na stacji jest darmowy. Co więcej, przez całe wakacje obowiązuje stała oferta czwartkowa - Diesel Ultimate w cenie regularnej.

Powtarzam: okresie od 1 lipca wszystkie powyższe oferty sumują się.

"Co roku analizujemy sytuację i potrzeby Klientów i na tej podstawie przygotowujemy propozycję wakacyjną: przykładowo w czasie pandemii, kiedy bardzo wzrosło zainteresowanie podróżami kamperami - przygotowaliśmy specjalną propozycję dla kamperowców. Kiedy Tatry były rekordowo oblegane przez turystów - razem z TOPR-em przygotowaliśmy specjalne propozycje dla turystów - od cyklu filmów i poradników, po limitowaną edycję maseczek. W upalne wakacyjne miesiące mamy promocje na mrożone kawy, herbaty i zawsze bardzo wiele atrakcyjnych promocji sklepowych. W katalogu PAYBACK oferta dostosowana jest do wakacyjnych potrzeb Klientów" - czytamy w komunikacie prasowym.

Aplikacja PAYBACK - gdzie pobrać?


By uzyskać niższe ceny paliw na stacjach BP potrzebujesz aplikacji PAYBACK. Pobierzesz ją na swoje urządzenie mobilne korzystając z poniższych odnośników.


Źródło: BP