Instalki.pl » Aktualności » Software » Paragon Hard Disk Manager za darmo, na zawsze. Oto, jak go otrzymać
Czwartek, 16 Czerwiec 2022 17:52, Wpisany przez Maksym Słomski
hard disk manager
Skorzystaj, warto.

Paragon Hard Disk Manager to kompleksowe oprogramowanie do ochrony oraz zarządzania danymi i przestrzenią dyskową na komputerach osobistych. Soft wyposażony w intuicyjny interfejs pozwala tworzyć kopie zapasowe, odzyskiwać dane, dzielić partycje i ułatwia partycjonowanie, migrację danych, defragmentację oraz dokładne czyszczenie nośników danych. Każdy z Was może odebrać teraz dożywotnią darmową licencję do tego płatnego narzędzia za darmo.

Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition


Firma Paragon Technologies przygotowała promocję, w ramach której każdy chętny internauta może otrzymać dożywotnią licencję na Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition, zupełnie za darmo. Reguły promocji są bardzo czytelne: bezpłatnie dostaje się dożywotnią licencję na jeden komputer, tylko do użytku domowego, bez możliwości aktualizacji do nowszej wersji oraz z opcją ponownej instalacji i aktywacji.

Co zrobić, aby otrzymać Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Limited Edition za darmo? Wystarczy udać się pod ten adres, a następnie kliknąć na napis "Get a key".paragon za darmo
Źródło: mat. własny - zrzut ekranu

W kolejnym kroku należy podać swoje imię, nazwisko, kraj pochodzenia oraz kraj pochodzenia. Jak sami widzicie w życiu nie ma nic za darmo. Tym razem za aplikację płacicie swoimi danymi osobowymi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby podać dane fałszywe oraz e-mail założony specjalnie na okazję rejestracji.

W dalszej kolejności odbierz e-mail i potwierdź utworzenie konta Paragon, ustawiając na nim nowe hasło. Następnie pobierz plik instalacyjny i wklej otrzymany klucz licencyjny w odpowiednim kroku. To wszystko.

Źródło: mat. własny