Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #290]
Sobota, 04 Czerwiec 2022 10:32, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #290
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację do rozpoznawania roślin, ciekawe narzędzie generujące zrzuty ekranu, a także nowoczesny dziennik nastroju. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z rozbudowaną grą akcji oraz minimalistycznym tytułem zręcznościowym.

PictureThis

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: Produkty w aplikacji: 8,99 zł-259,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

PictureThis

Aplikacja przydatna miłośnikom roślin. Pozwala na automatyczną identyfikację kwiatów, drzew itp. za pomocą aparatu w smartfonie. Po rozpoznaniu gatunku wyświetlane są szczegółowe informacje na temat cech charakterystycznych, sposobu pielęgnacji czy potencjalnych szkodników. Dodatkowym atutem jest dostęp do informacji udostępnianych przez ekspertów i społeczność użytkowników.

Darmowa wersja ogranicza liczbę dostępnych rozpoznań każdego dnia.

PictureThis

Screenshot Flow

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: Produkty w aplikacji: 19,99 zł-199,99 zł za element / Android: 9 i nowsze

Screenshot Flow

Ciekawe narzędzie pozwalające wygenerować i połączyć zestaw zrzutów ekranu. Możemy dzięki temu szybko przygotować instrukcję obsługi lub prezentację interfejsu wybranej aplikacji. Dodatkowym atutem jest automatyczne łączenie screenów w diagramy za pomocą strzałek - wystarczy dotknąć palcem ekran w wybranym miejscu.

Gotowy schemat zapiszemy w formacie html bezpośrednio na urządzeniu lub podzielimy się z innymi.

Screenshot Flow

Tochi

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,99 zł-149,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Tochi

Nowoczesny dziennik nastroju. Wyróżnia się intuicyjnym interfejsem i przyjemną dla oka, rysunkową oprawą graficzną. Umożliwia rejestrowanie zmian w samopoczuciu i analizę wyników dla lepszego zrozumienia naszego aktualnego stanu mentalnego. Może przydać się również jako narzędzie diagnostyczne i pomoc w identyfikacji symptomów w przypadku depresji, ataków paniki czy przewlekłego stresu.

Dodatkowym atutem jest wbudowany tracker aktywności fizycznej.

Tochi

Catalyst Black

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,79 zł-509,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Catalyst Black

Rozbudowana gra akcji osadzona w świecie fantasy. Toczymy wieloosobowe pojedynki z innymi graczami. Nie brakuje również walk z potężnymi bossami. W miarę postępów ulepszamy broń i akcje specjalne naszego bohatera. Do naszej dyspozycji jest kilka trybów zabawy - zdobywanie antycznej fortecy, walki drużynowe itd.

Sterowanie nie jest przesadnie skomplikowane i sprowadza się do obsługi kilku przycisków.Rider

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,39 zł-86,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Rider

Minimalistyczny tytuł zręcznościowy. Sterujemy świecącym motocyklem i przemierzamy szalone trasy w neonowym świecie. Przy okazji wykonujemy akrobacje i zdobywamy punkty. Sterowanie sprowadza się do przytrzymywania palca na ekranie, ale nie oznacza to, że gra jest banalna. Wręcz przeciwnie - wymaga sporo skupienia i refleksu.

Do odblokowania jest kilkadziesiąt motocykli. Nie brakuje również codziennym wyzwań.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #289]