Instalki.pl » Aktualności » Software » Nowa aplikacja Biedronki. Potrząśnij telefonem i zobacz, co się stanie
Poniedziałek, 30 Maj 2022 12:47, Wpisany przez Maksym Słomski
biedronka nowa aplikacja zakupowaCała masa nowości.

Na wszystkie osoby robiące zakupy w sklepach sieci Biedronka czeka bardzo miła niespodzianka. Dziś zadebiutowała nowa aplikacja Biedronka, dostępna na smartfony z Androidem i iOS. Narzędzie otrzymało długo wyczekiwane odświeżenie i zostało wzbogacone o wiele funkcji. Od teraz apka pełni rolę wirtualnej karty Moja Biedronka, umożliwia płatności blikiem i zawiera personalizowane promocje.

Nowa aplikacja Biedronki


Nowa apka Biedronki bije na głowę dotychczasowe, mocno przestarzałe rozwiązanie. Jej głównym celem jest usprawnienie codziennych zakupów i danie klientom wglądu do wszystkich okazji cenowych. Urozmaicono interfejs, który nareszcie jest nowoczesny, a w obrębie apki udostępniono całą masę przydatnych funkcji:

  • aplikacja jako wirtualna karta Moja Biedronka,
  • płatności Blikiem bez kodu,
  • oferty spersonalizowane: "Tylko dla Ciebie" - od poniedziałku do piątku jedna dodatkowa spersonalizowana oferta ważna od następnego dnia; "Shakeomat" – raz dziennie produkt - niespodzianka, dostępny po potrząśnięciu smartfonem, również spersonalizowany oraz "Wybrane dla Ciebie" z aktualnej gazetki
  • skaner cen wszystkich produktów dostępnych w sklepach sieci,
  • historia transakcji,
  • gazetki z ofertą handlową,
  • możliwość uzyskania szybkiego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (telefonicznie i mailowo).Aplikacja dostępna jest od dziś w językach polskim i angielskim. Po jej pierwszym uruchomieniu należy zaznaczyć swój najbliższy lub po prostu ulubiony sklep. Oferta produktów w różnych marketach może się różnić - warto o tym pamiętać. W przypadku użytkowników należących już do programu Moja Biedronka, aplikacja automatycznie sugeruje sklep na podstawie historii zakupowej użytkownika.

Polecam zwrócić uwagę zwłaszcza na nietypowy Shakeomat. Aby aktywować indywidualną ofertę należy raz dziennie wejść do aplikacji, kliknąć okienko z właśnie tą ofertą, a następnie energicznie potrząsnąć urządzeniem mobilnym, tak aby licznik w aplikacji wskazał 100%. Oferta Shakeomat obowiązuje od momentu jej aktywacji do końca danego dnia.

biedronka aplikacja
Źródło: mat. własny

Kartą Moja Biedronka posługuje się obecnie już ponad 12 milionów użytkowników w Polsce.

Skąd pobrać nową aplikację Biedronki?


Aplikacja Biedronka w najnowszej wersji trafiła już do bazy aplikacji serwisu Instalki.pl. Pobierzesz ją na swój smartfon lub tablet w wydaniach na Androida i iOS, korzystając z jednego z poniższych odnośników.


Źródło: mat. własny, Biedronka