Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #289]
Sobota, 28 Maj 2022 08:55, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #289
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy ciekawe narzędzie internetowe, nowoczesną aplikację do zarządzania finansami osobistymi, a także atrakcyjny tytuł edukacyjny. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w kolorowej grze strategicznej oraz przyjemnym tytule relaksacyjnym.

Native Alpha

Cena: 0 zł / Android: 8.0 i nowsze

Native Alpha

Ciekawe narzędzie internetowe. Pozwala na przekształcenie dowolnej strony w aplikację otwieraną w trybie pełnoekranowym i dostępną z ekranu głównego za pomocą skrótu. Zapewnia to przyjemniejsze przeglądanie ulubionych serwisów i mniej obciąża pamięć smartfona.

Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnego sterowania ustawieniami dla każdej strony (ciasteczka, dostęp do lokalizacji, blokowanie reklam itp.).

Native Alpha

Ivy Wallet

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: Produkty w aplikacji: 4,59 zł-32,99 zł za element / Android: 9 i nowsze

Ivy Wallet

Nowoczesna aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Oferuje intuicyjny interfejs i zestaw wszystkich najbardziej przydatnych narzędzi. Dzięki niej stworzymy domowy budżet, skontrolujemy wydatki, zaplanujemy oszczędności itd. Każdy wydatek czy wpływ pieniędzy oznaczamy stosownymi kategoriami i kolorami. Aplikacja obsługuje wiele walut i pozwala na wprowadzanie przyszłych przepływów pieniężnych oraz regularnych wydatków.

Nie zabrakło również opcji eksportu danych czy synchronizacji online

Ivy Wallet

The History of Everything

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

The History of Everything

Atrakcyjny wizualnie tytuł edukacyjny. Mamy tu do czynienia z pionową osią czasu, na której prezentowane są istotne wydarzenia - od Wielkiego Wybuchu aż po czasy współczesne i narodziny internetu. Każde wydarzenie jest szczegółowo opisane (w języku angielskim). Oś czasu jest w pełni interaktywna. Możemy ją dowolnie przewijać i zmieniać stopień przybliżenia.

Dodatkowym atutem jest wyszukiwarka wydarzeń i możliwość oznaczania wybranych wpisów jako ulubionych.

The History of Everything

Mythic Legends

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,09 zł-459,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Mythic Legends

Kolorowa gra strategiczna z elementami znanymi z gatunku RPG. Mechanika opiera się na częściowo automatycznych walkach na planszy przypominającej szachownicę. Naszym zadaniem jest zbudowanie drużyny potężnych bohaterów, wybór strategii i wspomaganie w walce za pomocą zaklęć. Nie zabrakło oczywiście rozwoju postaci i wyposażenia.

Wszystko osadzone w miłej dla oka oprawie graficznej. Dodatkowym atutem jest rywalizacja z graczami z całego świata.Terrarium

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,29 zł-469,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Terrarium

Przyjemny tytuł o typowo relaksacyjnym charakterze (tzw. idle clicker). Przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom roślin. Gra polega bowiem na rozbudowie wirtualnej kolekcji roślin doniczkowych. Produkowany przez nie tlen jest wewnętrzną walutą, za którą kupujemy kolejne okazy, rozwijamy istniejące rośliny itp.

Dla szybszych efektów możemy również korzystać z boosterów w formie intensywnego podlewania czy nawozu.

Terrarium

To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #288]