Instalki.pl » Aktualności » Software » Math Master - matematyka nie gryzie (recenzja gry)
Sobota, 28 Maj 2022 08:38, Wpisany przez Przemysław Kreft
Math Master
Świetnie wykonana gra logiczna.

Nie oszukujmy się - wielu osobom matematyka kojarzy się przykrym obowiązkiem z czasów szkolnych. Szkoda, bo matematyka to uniwersalny język, który może służyć również jako forma rozrywki i treningu umysłu.

Math Master to gra, która świetnie ilustruje poprzednie zdanie. Mamy tu do czynienia z minimalistycznym tytułem pełnym zagadek matematycznych. Naszym zadaniem jest wpisywanie wyniku działania lub zagadki związanej z ciągami liczb.

Math Master – gra pełna zagadek matematycznych

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,59 zł-49,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

InfluentNa rozwiązanie mamy nieograniczony czas (jest on jednak liczony do ustalenia naszej pozycji w rankingu). Możemy również skorzystać z podpowiedzi - wymagają obejrzenia reklamy. Zagadki nie są przesadnie trudne, ale pozwalają przyjemnie zmęczyć szare komórki. Co ciekawe, zadania są również dodawane przez graczy. Wystarczy wypełnić formularz i poczekać na akceptację.

Math Master
Wszystko to układa się w spójny i dobrze wykonany tytuł. Za 3 dolary możemy dodatkowo wykupić wersję premium, która znosi ograniczenia z podpowiedziami i pozwala na dostosowanie kilku dodatkowych parametrów.

Minusy? Wprowadzanie wyniku mogłoby odbywać się za pomocą klawiatury systemowej zamiast wyświetlanych przycisków, ale to szczegół.


Math Master to udana gra. Skutecznie potrafi odczarować królową nauk i sprawić, że zagadki matematyczne będą dla nas przyjemnością.


Czytaj również: Test myszki MSI Clutch GM41 Lightweight V2. Ultralekka strona gamingu