Instalki.pl » Aktualności » Software » Zupełnie nowy VPN w przeglądarce Opera. Ważna nowość
Środa, 25 Maj 2022 10:27, Wpisany przez Maksym Słomski
vpn platny w operaOto VPN Pro.

Opera to chyba najpopularniejsza z przeglądarek internetowych oferujących darmowy VPN. Bezpłatny, nieograniczony VPN zintegrowano z Operą sześć lat temu. Teraz deweloperzy odpowiedzialni za to lubiane narzędzie rozszerzają swoją ofertę o usługę VPN Pro. W ramach comiesięcznie opłacanej subskrypcji internauci uzyskają dostęp do VPN-a dla urządzeń z systemem operacyjnym Android oraz - na razie - w wydaniu deweloperskim Opery dla komputerów osobistych. Bezpieczeństwo i prywatność mają być gwarantowane nie tylko przeglądarce, ale też całemu urządzeniu.

Nowy VPN Pro w przeglądarce Opera


Nowa, płatna usługa VPN od Opera zapewnia prostą i łatwą w obsłudze ochronę online. Odbywa się ona bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji i tworzenia profili. Opera VPN Pro jest w pełni zintegrowana z przeglądarką, co czyni ją wyjątkową propozycją na rynku.

"Zawsze skupialiśmy się na ochronie prywatności naszych użytkowników dzięki zaawansowanym wbudowanym funkcjom, których celem jest zapewnienie im bezpieczeństwa podczas surfowania po Internecie. Zdecydowaliśmy się rozszerzyć tę ofertę o unikalną usługę, o którą prosili użytkownicy – ​​zarówno rozwiązania Free, jak i Pro VPN dostosowane do ich potrzeb. Teraz użytkownicy mogą łatwo wybrać to, co najbardziej im odpowiada i wygodnie surfować po internecie, wiedząc, że ich dane są solidnie chronione" - mówi Stefan Stjernelund, Product Manager Opera Android.

Bezpłatny VPN tworzy prywatne i szyfrowane połączenie między urządzeniem a zdalnym serwerem VPN przy użyciu algorytmów szyfrowania. Ukrywa fizyczną lokalizację użytkownika, utrudniając jego śledzenie. To usługa no log - serwery VPN nie rejestrują i nie przechowują danych aktywności. Liczba lokalizacji i serwerów jest ograniczona, a ochrona działa tylko podczas przeglądania Internetu z poziomu Opery.

nowy opera vpn pro

Z VPN Pro działać może sześć urządzeń w ramach jednej subskrypcji. Usługa to 3000 prywatnych serwerów w 30 wirtualnych lokalizacjach z całego świata. Przepustowość łącza jest nieograniczona, a internautom oferuje się dodatkowo specjalny tryb oszczędzania danych. VPN Pro działa na Androidzie 6.0 lub nowszym.

Cena VPN Pro wynosi w wersji beta od 8,99 do 26,99 złotych miesięcznie, w zależności od czasu trwania subskrypcji. Każdy może skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

VPN Pro w bliżej nieokreślonej przyszłości trafi też do stabilnej wersji desktopowej przeglądarki internetowej Opera.

Pobierz Operę i sprawdź jej możliwości


Przeglądarka internetowa Opera jest dostępna do pobrania z poziomu bazy z aplikacjami serwisu Instalki.pl. Znajdziesz w niej za darmo wydania na wszystkie wiodące platformy - Windows, Linux i mac OS. Kliknij odnośniki poniżej, aby przejść do strony pobierania.


Jeżeli chcesz wypróbować VPN Pro na smartfonie z Androidem, pobierz Opera dla Androida za pośrednictwem poniższego linka.


Źródło: Opera