Instalki.pl » Aktualności » Software » Kupa udekorowana wiśnią. Nowe emoji w drodze
Piątek, 13 Maj 2022 15:52, Wpisany przez Maksym Słomski
android emoji kitchen
Efekty połączeń są coraz dziwniejsze.

Jak połączyć dwa emoji ze sobą, aby stworzyć zupełnie unikalny obrazek? Odpowiedzią na to pytanie jest funkcja Emoji Kitchen, która zadebiutowała w obrębie popularnej klawiatury wirtualnej Gboard w lutym 2020 roku. Emoji Kitchen pozwala miksować często pozornie nie pasujące do siebie grafiki, by dzięki temu wykreować coś nowego. Najnowsza aktualizacja Emoji Kitchen umożliwia łączenie w pary jeszcze większej liczby emotek.

Nowe emoji w Emoji Kitchen


Jeśli nie miałeś okazji korzystać z Kuchni Emoji, musisz wiedzieć, że jest to jeden z ciekawszych dodatków do Gboard na Androida. Pozwala połączyć dwa emotikony w jedną naklejkę lub podwoić określony emotikon, aby uzyskać często komediowy efekt. Od czasu premiery, Emoji Kitchen stale się rozwija, oferując coraz dziwniejsze kombinacje. Te najnowsze są NAPRAWDĘ dziwne.

Tak działa funkcja Emoji Kitchen w klawiaturze Gboard. | Źródło: Google

Jak zauważyła Emojipedia, najnowsza aktualizacja beta Gboard wprowadza cztery nowe emotikony, które można ze sobą mieszać. Są nimi wiśnie, arbuz, łapki i kamień.

Kupa z wiśnią na szczycie? No proszę bardzo, nie krępujcie się. A co z arbuzem? Połącz dowolne emoji z twarzą z emoji arbuza, aby ten zaczął przypominać halloweenową dynię.

nowe emoji kitchen
Cztery nowe emoji gotowe do łączenia w Emoji Kitchen. Oto efekty kilku kombinacji. | Źródło: Emojipedia

Emotikona zwierzęcych łapek jest o wiele trudniejsza do połączenia z innymi, ale kombinujcie! Jedna szczególnie przerażająca naklejka wykorzystuje odciski łap jako oczy. Kamień Emoji Kitchen znacznie łatwiej z czymś połączyć.

Próbujcie, bawcie się, odkrywajcie - nie mam zamiaru odbierać Wam radości z odkrywania.

Źródło: Emojipedia