Instalki.pl » Aktualności » Software » Launcher z Nothing Phone udostępniony. Pobierz go i sprawdź, jeśli...
Poniedziałek, 02 Maj 2022 14:00, Wpisany przez Maksym Słomski
nothing launcher pobierz
Pokochasz go za minimalizm.

Smartfon Nothing Phone 1 zadebiutuje dopiero latem 2022 roku, ale już teraz użytkownicy telefonów z Androidem mogą wypróbować jak będzie działał jego interfejs. Firma założona przez Carl Pei, współzałożyciela OnePlus, udostępniła właśnie charakterystyczny launcher, który widniał na dotychczasowych materiałach promujących jej pierwsze urządzenie. Niestety, nie każdy z niego skorzysta, przynajmniej na razie.

Nothing Launcher już jest


Na wstępie kluczowa informacja: na ten moment Nothing Launcher jest dostępny wyłącznie dla smartfonów Samsung Galaxy S21 i Galaxy S22, a także Google Pixel 5 i nowszych. Do urządzeń tych wkrótce dołączą również telefony marki OnePlus. Kiedy przyjdzie czas na pozostałe smartfony? Trudno powiedzieć.

Nothing Launcher zwraca uwagę bardzo ciekawym, minimalistycznym projektem, zbliżonym nieco do czystego Androida i w pewnym sensie przypominającym oprogramowanie stosowane na smartfonach marki OnePlus. Obecnie do dyspozycji użytkowników oddano jedynie trzy widżety Nothing w postaci dwóch zegarów i widżetu pogodowego oraz opcję zmiany rozmiaru ikon i folderów, celem poprawy ich widoczności. Nie zabrakło tapety znanej z zapowiedzi oraz korespondującej z nią palety kolorów.

Sprawdź: Recenzja Nothing Phone (1). Niby NIC, a jednak...

nothing launcher za darmo
Nothing Launcher to raj dla estetów i minimalistów. | Źródło: Nothing

Jeżeli nie podoba się Wam domyślna tapeta, firma Nothing umieściła inne w folderze Dropbox.

Pobierz Nothing Launcher, o ile masz odpowiedni smartfon


Nothing Launcher w wersji beta jest już dostępny do pobrania za pośrednictwem bazy oprogramowania serwisu Instalki.pl. Jeśli chcesz sprawdzić jego możliwości i dysponujesz jednym z kompatybilnych smartfonów z systemem Android, kliknij na poniższy odnośnik. Pamiętaj, że to wciąż wersja beta, więc mogą (choć nie muszą) występować drobne problemy z jego działaniem.


Źródło: Google Play