Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #285]
Sobota, 30 Kwiecień 2022 10:36, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #285
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy ciekawe narzędzie dla miłośników podcastów, aplikację z zestawami ćwiczeń, a także serwis z materiałami Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w dynamicznym tytule RPG oraz minimalistycznej grze logicznej.

Inspod

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Inspod

Ciekawe narzędzie dla miłośników podcastów. Pozwala na wygodne tworzenie notatek (proste wpisy tekstowe lub lista punktowana) i zaznaczanie istotnych momentów podczas słuchania wybranych podcastów lub filmów z serwisu YouTube. Sprawdzi się to szczególnie w przypadku materiałów o charakterze informacyjnym czy edukacyjnym.

Dodatkowym atutem jest możliwość dzielenia się linkami do opisanych przez nas odcinków.Street Workout

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: Produkty w aplikacji: 10,20 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Street Workout

Aplikacja z zestawami ćwiczeń dla osób zainteresowanych kalisteniką (trening z wykorzystaniem własnej masy ciała) oraz trenowaniem na siłowniach miejskich (street workout). Oferuje szereg gotowych zestawów ćwiczeń na wszystkich poziomach trudności. Każda aktywność jest opisana i opatrzona stosowną grafiką/animacją.

Nie zabrakło również funkcji wspomagania treningu za pomocą timera czy licznika powtórzeń.

Street Workout

Ninateka

Cena: 0 zł / Android: 7.0 i nowsze

Ninateka

Oficjalna aplikacja serwisu z materiałami Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Znajdziemy tu bogatą bazę filmów fabularnych i dokumentalnych, reportaży, nagrań spektakli teatralnych, a nawet archiwalne audycje radiowe czy klasykę literatury w formie audiobooków. Materiały są szczegółowo opisane przez redakcję.

Wszystkie treści są dostępne bezpłatnie. Po stworzeniu konta zyskujemy kilka dodatkowych możliwości jak tworzenie playlist.

Ninateka

Dungeon of Gods

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,09 zł-449,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Dungeon of Gods

Dynamiczny tytuł łączący w sobie cechy gatunku RPG oraz gier typu hack and slash. Przemierzamy tytułowe lochy, walczymy z przeciwnikami, zbieramy monety i inne przydatne przedmioty itd. Nie zabrakło również rozwoju postaci - zarówno pod względem uzbrojenia, jak również ataków i akcji specjalnych.

Mechanika gry nie jest przesadnie skomplikowana i opiera się na kierowaniu postacią za pomocą jednego palca.hocus.

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 1,79 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

hocus.

Minimalistyczna gra logiczna inspirowana pracami holenderskiego grafika M.C. Eschera (znany z iluzji optycznych i tak zwanego niemożliwego sześcianu). Naszym zadaniem jest przeprowadzenie czerwonej kostki na wskazane miejsce. W tym celu ustalamy kierunek, w którym ma się przesuwać - figury o coraz bardziej skomplikowanych kształtach sprawiają, że do rozwiązania nie wystarczą przypadkowe pociągnięcia palcem po ekranie.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #284]