Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #283]
Sobota, 16 Kwiecień 2022 10:34, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #283
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy ciekawe narzędzie do personalizacji smartfona, zestaw przydatnych timerów, a także rozbudowany notatnik. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w grze typu tower defense oraz futurystycznym tytule strategicznym.

Adaptive Controls

Cena: 0 zł / Android: 7.0 i nowsze

Adaptive Controls

Ciekawe narzędzie usprawniające korzystanie ze smartfona. Pozwala na personalizowanie niektórych ustawień systemowych w zależności od aktualnie używanej aplikacji. Indywidualnie dostosujemy między innymi jasność ekranu i poziom głośności, zablokujemy automatyczne obracanie ekranu itp.

Dodatkowym atutem są funkcje dotyczące prywatności - pozwalają na informowanie, kiedy wskazana aplikacja korzysta np. z mikrofonu czy kamery.

Adaptive Controls

Quicktimer

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Quicktimer

Zestaw przydatnych na co dzień timerów w lekkiej i nowoczesnej oprawie. Wystarczy wybrać z głównego ekranu aplikacji interesujący nas minutnik i rozpocząć odliczanie. Wstępnie przygotowane są timery dotyczące gotowania (jajka, różne rodzaje makaronu itp.), drzemki czy sesji nauki. Upływający czas możemy obserwować również na pasku powiadomień.

W razie potrzeby możemy także stworzyć i zapisać własne timery.

Quicktimer

jtx Board

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,69 zł-14,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

jtx Board

Rozbudowany organizer łączący w sobie funkcje notatnika, dziennika i listy zadań do wykonania. Pozwala na swobodne dodawanie wpisów dotyczących spotkań, notatek z istotnymi informacjami itd. Nie zabrakło funkcji przypomnień, obsługi załączników czy opisywania tagami.

Projekt rozwijany jest na zasadach open source. Dodatkowym atutem jest wsparcie dla standardu iCalendar, co ułatwia synchronizację danych między różnymi platformami i aplikacjami.Maze Defenders

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,79 zł-23,99 zł za element / Android: Zależy od urządzenia

Maze Defenders

Kolorowa gra typu tower defense osadzona w świecie fantasy. Naszym zadaniem jest obrona królestwa przed nadchodzącymi regularnie falami wrogów. Stawiamy i ulepszamy wieże, stawiamy mury wyznaczające ścieżkę dla wrogich jednostek, rzucamy dodatkowe zaklęcia itp.

W miarę rozwoju i przechodzenia kolejnych poziomów odblokowujemy nowe typy wież i akcji specjalnych. Całość ujęto w przyjemną dla oka, trójwymiarową oprawę graficzną.Top Mech

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,39 zł-529,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Top Mech

Rozbudowany tytuł dla miłośników strategii. Zarządzamy futurystyczną bazą - dbamy o zasoby, rozbudowujemy infrastrukturę, zapewniamy wzmacnianie obrony, rekrutujemy jednostki itd. Oryginalnym dodatkiem jest tworzenie gigantycznego robota obronnego.

Nie zabrakło oczywiście walk z wrogimi jednostkami (również online z innymi graczami), podczas których również musimy podejmować strategiczne decyzje.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #282]