Instalki.pl » Aktualności » Software » Huawei oferuje bonusy za płatności w grach mobilnych
Piątek, 15 Kwiecień 2022 13:41, Wpisany przez Maksym Słomski
huawei nagrody
Propozycja dla uzależnionych od grania.

Huawei nie ustaje w popularyzowaniu swoich aplikacji związanych z usługami Huawei Mobile Services. Tym razem konsumentów zachęca się do korzystania z Centrum Gier. Użytkownicy apki mogą skorzystać z programów lojalnościowego oraz VIP, dostępnego dla najbardziej zagorzałych graczy. Wystarczy dokonywać mikropłatności w grach, by odbierać przeróżne nagrody.

Nagrody dla mobilnych graczy od Huawei


Centrum gier to oficjalna apka Huawei dedykowana graczom. Działa nie tylko na smartfonach z HMS, ale na wszystkich smartfonach z systemem Android. Dzięki niej da się uzyskać dostęp do informacji na temat nadchodzących premier gier, promocji i prezentów. Dodatkowym motywatorem do jej zainstalowania jest program lojalnościowy.

Każdy użytkownik, który pobierze gry z Centrum gier lub Huawei AppGallery na wybrany przez siebie smartfon z Androidem, może otrzymać kupony Huawei ze zniżkami sięgającymi 25%. Łączna suma kuponów, które można odebrać zależy od wielkości zakupów w grach – im więcej łącznie się wyda tym więcej otrzyma się kuponów.

kupony huawei

Osoby, które osiągną piąty poziom programu lojalnościowego, czyli wydający co najmniej 1000 dolarów (ok. 4200 złotych) w ciągu 12 miesięcy, uzyskają dostęp do programu VIP. W nim suma wartości nagród na najwyższych poziomach może przekroczyć kilka tysięcy złotych.

Źródło: Huawei