Instalki.pl » Aktualności » Software » Astral Light - relaks i wysiłek w jednym (recenzja gry)
Sobota, 26 Marzec 2022 12:25, Wpisany przez Przemysław Kreft
Astral Light
Świetnie wykonana gra z łamigłówkami.

Różnego rodzaju gry z łamigłówkami to bardzo popularny gatunek. Nic dziwnego - zapewniają niezobowiązującą rozrywkę i przyjemny wysiłek dla szarych komórek. Nie muszą to jednak być banalne tytuły z kanciastą grafiką.

Astral Light jest tego najlepszym przykładem. Mamy tu do czynienia z relaksacyjnym tytułem pełnym łamigłówek przestrzennych. Naszym zadaniem jest bowiem obracanie gromadą gwiazd w taki sposób, aby utworzyć zadany kształt.

Astral Light – gwiezdne zagadki dla relaksu

Cena: 0 zł / Zawiera relamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,79 zł-16,99 zł za elementt / Android: 5.0 i nowsze

Mini BasketballZadanie nie jest banalne - nie wystarczy przypadkowe obracanie gwiazd, wymagane jest precyzyjne dopasowanie. Co więcej, w ustawieniach możemy wyłączyć wskaźnik zgodności. Rozgrywka w takim układzie robi się naprawdę wymagająca. .

Astral Light
Do naszej dyspozycji jest kilkaset poziomów podzielonych na kategorie tematyczne. Gra sporadycznie wyświetla reklamy. Możemy je wyłączyć za niecałe 10 zł. Tyle samo kosztuje odblokowanie wszystkich poziomów (w innym wypadku musimy obejrzeć reklamę lub zdobyć dodatkowe osiągnięcia).


Astral Light to w ogólnym rozrachunku świetnie wykonana i oryginalna gra. Zapewnia przyjemną rozrywkę, potrafi równie dać nieco wycisku umysłowego. Rozsądnie wyceniona, starannie wykonana oprawa graficzna. Polecam.


Czytaj również: Test POCO X4 Pro 5G. Czy ten smartfon zwiastuje zmiany w strategii marki?