Instalki.pl » Aktualności » Software » Nowa aplikacja Biedronki. Na coś takiego czekałem
Wtorek, 22 Marzec 2022 11:09, Wpisany przez Maksym Słomski
nowa aplikacja biedronka
Nareszcie.

Aplikacja Twoja Biedronka nie cieszy się zbyt dużym uznaniem wśród Polaków. Doskonale obrazuje to średnia ocena 1,7/5 w sklepie Google Play, będąca wypadową archaicznego interfejsu i mocno ograniczonych funkcji narzędzia, które powinno przecież uprzyjemniać zakupy. Przedstawiciele popularnej sieci sklepów zapowiedzieli właśnie nową odsłonę apki.

Nowa aplikacja Biedronki


Biedronka szykuje nową, stworzoną od podstaw aplikację na smartfony z systemami operacyjnymi Android i iOS. Prace nad narzędziem zostały już ukończone, jednakże debiut opóźnia się ponoć przez... agresję Rosji w Ukrainie. Premiery apki mamy doczekać się jeszcze w tym półroczu, o czym przekonuje Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki.

Jakie zmiany wprowadzi nowa aplikacja Biedronki? Przede wszystkim wreszcie zostanie zintegrowana z nią karta Moja Biedronka oraz specjalne kody, obniżające ceny wybranych produktów. Da łatwy dostęp do informacji o promocjach, szybszy kontakt z centrum obsługi klienta oraz pozwoli dzielić się opiniami na temat zakupów z przedstawicielami sieci.

twoja biedronka
Oby nowa aplikacja Biedronki w jak najmniejszym stopniu przypominała dotychczasową. | Źródło: Google Play

Co ważne, nowa apka pomoże znaleźć produkty w poszczególnych sklepach. Użytkownicy będą mogli sprawdzić dostępność towaru w danym sklepie - placówki różnią się od siebie powierzchnią, a co za tym idzie również asortymentem. "Uznaliśmy, że niezwykle ważne jest, aby klienci rozumieli, w jakim najbliższym sklepie mogą znaleźć produkt, którego nie ma w tej placówce, która jest przez nich często odwiedzana" - tłumaczy Luis Araujo.

Ana Luisa Virginia, dyrektor finansowa Grupy Jeronimo Martins, zapewnia, że firma ma kilka asów w rękawie i nie chce na razie zdradzać wszystkich opcji oferowanych przez aplikację. Te mają stanowić niespodziankę.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość, czekać i liczyć na to, że jeden z popularniejszych sklepów w Polsce w końcu otrzyma odpowiednio dopracowaną apkę.

Źródło: Wiadomoscihandlowe.pl, zdj. tyt. mat. własny