Instalki.pl » Aktualności » Software » Odblokuj ponad 7 regionów w Netflixie z Ivacy VPN. Teraz 88% taniej
Sobota, 19 Marzec 2022 20:27, Wpisany przez Dawid Jagodziński
Ivacy VPN 200207
Promocja na VPN.

Firma Ivacy VPN od zawsze popierała prawo internautów do zachowania swojej prywatności w sieci. Dlatego stworzyła Ivacy VPN - efektywne narzędzie do zachowania anonimowości i bezpieczeństwa w sieci. W tym roku użytkownicy mogą skorzystać z 88% zniżki na usługi firmy.

Zniżką objęte zostały wszystkie plany w ofercie. Można teraz wykupić 5-letnią subskrypcję na VPN za jedyne $71.64 czyli ok. 304 zł. Daje nam to trochę ponad 5 złoty za miesiąc użytkowania. W pakiecie dostajemy również dostęp do menadżera haseł. Osoby, które szukają tańszego rozwiązania, mogą skorzystać z rocznego planu VPN za jedyne $47.76 (ok. 203 zł). To około 17 zł za miesiąc.

Osoby, które chcą najpierw wypróbować usługę mogą zdecydować się na wykupienie VPNa na jeden miesiąc za $9.95 czyli ok. 42 zł. Dzięki usłudze Ivacy VPN użytkownicy mogą nie tylko zadbać o swoją prywatność w sieci ale również o dostęp do biblioteki tytułów z Netflixa i innych platform streamingowych z kilku różnych regionów świata.

Oferta Ivacy VPN

Ivacy VPN teraz 88% taniej


By kupić Ivacy VPN z 88% zniżką wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

  1. Wchodzimy na stronę Ivacy VPN i wybieramy 5-letni plan
  2. Zostaniemy poproszeni o utworzenie konta na stronie. Wykonujemy kroki potrzebne do zakończenia rejestracji i wybieramy metodę płatności
  3. Kończymy proces płatności i jesteśmy gotowi by korzystać z Ivacy VPN


ekran rejestracji

Dla osób niezdecydowanych, Ivacy ma przygotowane wersje demonstracyjne swojej aplikacji. Co więcej, firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w wypadku gdyby ich usługa nie przypadła nam do gustu.

Warto zauważyć, że z Ivacy VPN możemy korzystać równocześnie na 10 urządzeniach. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by udostępnić VPN-a rodzinie i przyjaciołom.

Jak odblokować regionalne biblioteki serwisów streamingowych z Ivacy VPNOdblokuj regionalne biblioteki serwisów streamingowych

By być bezpiecznym w sieci i odblokować dostęp do bibliotek tytułów z 7 różnych regionów wystarczy wykonać 4 proste kroki.

  1. Wykupujemy subskrypcję Ivacy VPN korzystając z 88% zniżki
  2. Pobieramy i instalujemy aplikację Ivacy VPN na urządzeniu, z którego chcemy korzystać
  3. Wybieramy kraj z listy krajów. To spowoduje, że nasz ruch sieciowy zostanie przekierowany przez serwer w wybranym kraju, zarazem maskując nasz adres IP i zapewniając nam anonimowość w sieci
  4. W tym momencie możemy już bezpiecznie surfować po sieci i cieszyć się dostępem do regionalnych bibliotek tytułów na popularnych platformach streamingowych

Subskrypcja Ivacy VPN to także dostęp do menadżera haseł


Zapamiętywanie haseł do witryn internetowych potrafi być prawdziwym utrapieniem i tu z pomocą przychodzi Ivacy VPN. Wykupując subskrypcję do ich usługi otrzymujemy także dostęp do menadżera haseł dzięki któremu nie będziemy już musieli ich zapamiętywać.

Teraz przyjrzymy się najważniejszym cechom Ivacy VPN.

Polityka braku logów


Firma podaje, że stosuje politykę braku logów. Oznacza to, że nie przechowuje ona logów nt. naszej aktywności w sieci. Zachowywane są tylko wymagane informacje takie jak dane billingowe.

Wysokie standardy szyfrowania (AES 256-bit)


Szyfrowanie klasy wojskowej zapewnia wysoki poziom ochrony użytkownika w sieci. Nasze dane są bezpieczne nawet w wypadku ataku hakerskiego dzięki silnemu szyfrowaniu.

szyfrowanie AES 256-bit

Szeroka sieć serwerów na całym świecie


Większa ilość dostępnych serwerów przekłada się na lepsze połączenie internetowe. Nawet w wypadku gdy kilka z nich ulegnie uszkodzeniu, działanie usługi VPN nie zostanie zachwiane ponieważ inne serwery nadal będą działać poprawnie. Ivacy VPN posiada ponad 5700 serwerów ulokowanych w przeszło 100 miejscach na całym świecie. To powoduje, że Ivacy VPN to świetne narzędzie streamingowe, gdyż oferuje dostęp do regionalnych bibliotek tytułów z wielu różnych krajów.

Split tunneling


Dzielone tunelowanie znane także jako split tunneling pozwala określić, które aplikacje łączą się z internetem za pomocą VPN, a które za pomocą zwykłego połączenia internetowego. Pozwala to ulepszyć prędkość połączenia, co przekłada się na lepsze wrażenia podczas strumieniowania treści lub grania online.

Split tunneling

Obsługa do 10 urządzeń jednocześnie


Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Ivacy VPN może działać na 10 urządzeniach jednocześnie.

Kill Switch


Jest to funkcja, która odcina połączenie internetowe w przypadku gdy aplikacja straci połączenie z serwerem VPN. Zapobiega to przypadkowemu wyciekowi naszych danych.

Kill Switch

Ochrona przed DDoS i atakami malware


Gracze są najbardziej narażeni na ataki malware oraz DDoS ze strony innych graczy. Ivacy VPN chroni graczy przed tego typami atakami i pozwala się cieszyć niezakłóconą rozgrywką online.

Ochrona przed atakami DDoS i malware

Łatwe odblokowanie dostępu do ponad 7 regionów na Netflixie i innych platformach streamingowych


Ivacy VPN pozwla w łatwy sposób odblokować biblioteki tytułów z różnych regionów na platformach takich jak Netflix, Hulu, Amazon Prime Video i wielu innych.

Netflix Ivacy

Ivacy VPN maskuje prawdziwy adres IP użytkownika i zastępuje go adresem IP serwera VPN. Dzięki temu możemy wmówić witrynom internetowym, że łączymi się z nimi z innego kraju. To nie tylko pomaga zachować anonimowość w siecie, ale pozwala także na dostęp do biblioteki tytułów z róznych części świata bez konieczności opuszczenia rodzimego kraju.

VPN to także bardzo przydatna narzędzie dla osób, które często podróżują. Pozwala ono na ominięcie geoblokad i kontynowanie oglądania ulubionych filmów i seriali nawet w innym kraju.

ominięcie geoblokad

Prosty interfejs, elegancki design


Patrząc na to, jak szeroką gamę zaawansowanych funkcji oferuje ten VPN, można by dojść do wniosku że narzędzie to będzie skomplikowane w użytkowaniu. Nic bardziej mylnego - Ivacy VPN to kompaktowa aplikacja z eleganckim i łatwym w użyciu interfejsem.

Elegancki design

Aplikacja jest łatwa w instalacji, a z VPN-em połączymy się za pomocą jednego kliknięcia. Użytkownik musi jedynie pobrać i zainstalować aplikację, a następnie wybrać kraj, przez który jego ruch sieciowy będzie przechodził. Całą resztą zajmie się VPN.

Partnerem artykułu jest Ivacy VPN