Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #278]
Sobota, 12 Marzec 2022 10:29, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #278
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy łatwy w obsłudze klient serwisu Twitter, przydatną aplikację edukacyjną, a także narzędzie zwiększające głośność i poziom basów odtwarzanej muzyki. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z tajemniczą fabularną grą planszową oraz minimalistycznym tytułem z zagadkami słownymi.

Albatross

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,09 zł-15,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Albatross

Łatwy w obsłudze klient Twittera. Za jego pomocą możemy szybko zmienić sposób korzystania i wygląd popularnego serwisu. Jedną z głównych zalet narzędzia jest wyświetlanie wpisów chronologicznie (zamiast opartych na algorytmach sugerowanych treści). Twórca sporo uwagi poświęcił również kwestii płynności interfejsu.

Wśród dodatkowych opcji warto wspomnieć o wbudowanej przeglądarce internetowej czy możliwości ustawiania harmonogramu dla tweetów.

Albatross


ZdajTo!

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

ZdajTo!

Ciekawy projekt edukacyjny wspomagający przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Nauka odbywa się w formie testowania wiedzy - wybieramy jeden z dostępnych przedmiotów (język polski, język angielski, matematyka) i rozpoczynamy odpowiadanie na pytania. Za poprawne odpowiedzi otrzymujemy punkty, które zapewniają nam miejsca w rankingu użytkowników.

Aplikacja jest w pełni darmowa i rozwijana przez grupę licealistów w ramach projektu społecznego.

ZdajTo!


Equalizer Bass & Volume Boostr

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Equalizer Bass & Volume Boost

Equalizer z funkcją zwiększania głośności i wzmacniania basów. Aplikacja pozwala na szybkie dostosowanie ustawień i poprawienie jakości odtwarzanego dźwięku z dowolnego źródła (pliki MP3, Spotify, YouTube itp.). Korektor graficzny oferuje gotowe zestawy ustawień dla różnych gatunków muzycznych.

Zwiększanie głośności poza standardowo dostępną skalę oraz wzmocnienie basów odbywa się za pomocą wirtualnych pokręteł.

Equalizer Bass & Volume Boost


Hyde and Seek

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,21 zł-52,19 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Hyde and Seek

Tajemnicza fabularna gra planszowa. Mechanika opiera się na wskazywaniu odpowiednich kart ruchu i ataku oraz na decyzjach podejmowanych podczas interakcji z innymi postaciami. Na każdym etapie naszym zadaniem jest dotrzeć do końca planszy przy ograniczeniu czasu i dostępnych do wykonania ruchów. Nie zabrakło oczywiście możliwości zbierania i ulepszania kart.

Gra wyróżnia się wciągająca historią i starannie wykonaną oprawą graficzną.

Hyde and Seek


Four Letters

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 11,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Four Letters

Minimalistyczna gra słowna. Naszym zadaniem - zgodnie z nazwą - jest układanie wyrazów czteroliterowych. Ograniczenie czasu i możliwość tworzenia dowolnych kombinacji z podanych liter (każdy zestaw ma więcej niż jedną poprawną odpowiedź) sprawia, że gra ma całkiem dynamiczny i wciągający charakter.

Nie zabrakło również rankingu punktowego i możliwości przeglądania słownika ze stworzonymi przez nas wyrazami.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #277]