Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #275]
Sobota, 19 Luty 2022 12:00, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #275
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy niewielką aplikację do nawigacji, narzędzie wspomagające ćwiczenia oddechowe, a także prognozę pogody w nowoczesnej oprawie. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z rozbudowaną grą fabularną oraz kolorowym tytułem symulacyjnym.

Are We There Yet

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Are We There Yet

Niewielka aplikacja wspomagająca nawigację. Wskazujemy lokalizację docelową oraz interesującą nas odległość - gdy zbliżymy się do celu, aplikacja wyświetli powiadomienie. Przyda się to szczególnie podczas podróży pociągiem (nie będziemy musieli pilnować i odliczać stacji) lub gdy dzieci nieustannie pytają nas, czy już dojechaliśmy. Stałe cele podróży wraz z ustawieniami alarmu możemy zapisać w aplikacji.

Are We There Yet


One Deep Breath

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 22,99 zł-139,99 zł za element / Android: 9.0 i nowsze

One Deep Breath

Narzędzie wspomagające ćwiczenia oddechowe. Znajdziemy tu gotowe zestawy i wskazówki dotyczące prawidłowego oddychania. Ćwiczenia podzielone są na kilka kategorii jak relaks, poprawa nastroju czy wzrost energii. Na ekranie wyświetlane są animacje z instrukcjami, nie zabrakło również odpowiedniej oprawy dźwiękowej.

Z aplikacji możemy korzystać za darmo. Dostęp do części programów treningowych wymaga jednak wykupienia subskrypcji.

One Deep Breath


LoWeather

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

LoWeather

Minimalistyczna aplikacja pogodowa. Wykorzystuje dane serwisu OpenWeatherMap i prezentuje najbardziej istotne informacje (temperatura, ciśnienie, opady) dla wybranego miasta. Poza aktualnymi danymi meteorologicznymi znajdziemy również prognozę na najbliższe dni. Tytuł wyróżnia się nowoczesnym interfejsem (również w ciemnej wersji). Miasta, które wybieramy zapisują się w historii - możemy szybko przełączać się między nimi.

LoWeather


Awaken: Chaos Era

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,59 zł-1 469,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Awaken: Chaos Era

Rozbudowana strategiczna gra turowa z elementami znanymi z tytułów RPG. Całość osadzona jest w świecie fantasy, a tytuł wyróżnia się wciągającą fabułą i starannie wykonaną oprawą graficzną. Rozgrywka skupia się na walkach turowych - atakujemy na zmianę, wskazując atak lub umiejętność specjalną danej postaci. Nie brakuje oczywiście elementów związanych z rozwojem postaci itp. Stopień trudności pojedynków wzrasta wraz z odkrywaniem kolejnych elementów opowieści - nie zabrakło również walk z bossami.Idle Railway Tycoon

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,79 zł-499,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Idle Railway Tycoon

Kolorowy tytuł symulacyjny, w którym naszym zadaniem jest prowadzenie stacji kolejowej. Jak na typową strategię ekonomiczną przystało, musimy dbać o rozbudowę infrastruktury kolejowej, usprawniać usługi dla pasażerów, budować kolejne połączenia, zarządzać rozkładem jazdy itd.

Gra ma typowo rekreacyjny charakter. Wirtualne pieniądze zarabiamy także podczas naszej nieobecności. Ułatwia to przyjemną zabawę również młodszym graczom.

Idle Railway Tycoon


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #274]