Instalki.pl » Aktualności » Software » Darmowy tłumacz DeepL nareszcie z aplikacją na Androida
Środa, 16 Luty 2022 09:12, Wpisany przez Maksym Słomski
deepl android
Świetna alternatywa dla Tłumacz Google.

W sierpniu ubiegłego roku wysnułem odważną tezę, że istnieje translator lepszy od Tłumacza Google. Najlepszym tłumaczem online okazuje się w wielu przypadkach wykorzystujący uczenie maszynowe DeepL, stworzony przez Polaka Jarosława Kutyłowskiego i zarządzany przez firmę DeepL SE z siedzibą w Kolonii. Miło nam poinformować, że stworzona w sierpniu 2017 roku aplikacja w końcu trafiła na urządzenia mobilne z systemem Android i... da się ją pobrać bezpłatnie.

Darmowy tłumacz na Androida


DeepL jest dokładniejszy i uznawany za lepiej zniuansowany stylistycznie od Tłumacza Google. Narzędzie chwali się niemal powszechnie za precyzję w tłumaczeniu długich tekstów, także naukowych. DeepL radzi sobie też świetnie z tłumaczeniem polskiej gramatyki, przez co często sięgają po niego zawodowi tłumacze.

deepl android za darmo
Interfejs translatora DeepL na Androida. Jest nawet tryb ciemny. | Źródło: DeepL

DeepL działa również w trybie API, dzięki czemu za jego pomocą da się tłumaczyć zawartość sklepów internetowych, co z pewnością ucieszy przedsiębiorców. Dla nich właśnie stworzono wariant płatny DeepL Pro, umożliwiający wykonywanie tłumaczeń dużych plików bez ograniczeń liczby znaków, zawierający wiele opcji personalizacji.

DeepL na Androida pozwala tłumaczyć teksty na 26 języków. Dostępne języki to angielski (amerykański), angielski (brytyjski), bułgarski, chiński (uproszczony), czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, japoński, litewski, łotewski, niemiecki, polski, portugalski, portugalski (brazylijski), rosyjski, rumuński, słowacki, słoweński, szwedzki, węgierski i włoski.

Tłumacz DeepL online widnieje tutaj, a wydanie na Androida można pobrać poniżej.

DeepL na Androida - pobierz za darmo


Darmowy tłumacz DeepL w wersji na urządzenia z systemem Android pobierzecie za pośrednictwem naszej bazy plików. Jeszcze raz podkreślamy, że jest to wersja oficjalna, wydana przez DeepL SE, a nie dostępna już wcześniej apka, stworzona drogą nieoficjalną. Aby pobrać DeepL na Androida, skorzystaj z poniższych odnośników.

Warto pamiętać o tym, że od jakiegoś czasu DeepL gości już na sprzęcie z oprogramowaniem iOS oraz jako program dla systemów Windows.


Źródło: DeepL