Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #274]
Sobota, 12 Luty 2022 12:48, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #274
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy narzędzie dla miłośników podcastów, minimalistyczną listę zadań, a także aplikację ułatwiającą utrzymanie porządku w domu. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w dynamicznym tytule typu tower defense oraz grze piłkarskiej w stylu retro.

Podify for Spotify

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Podify for Spotify

Ciekawe narzędzie dla miłośników podcastów, którzy korzystają z serwisu Spotify. Oferuje przejrzysty i minimalistyczny interfejs w całości poświęcony podcastom. Możemy przeglądać listę odcinków na osi czasu, dodawać wybrane audycje do zakładek itp.

Nie zabrakło również funkcji powiadomień o nowych odcinkach i wbudowanego odtwarzacza. Konfiguracja aplikacji nie jest skomplikowana i sprowadza się do zalogowania się na konto Spotify i potwierdzenia dostępu.

Podify for Spotify


Priorities

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Priorities

Ciekawa i minimalistyczna aplikacja do planowania zadań. Skupia się na popularnej w świecie biznesu metodzie ustalania najważniejszych celów. Zamiast rozdrabniania się i szczegółowego planowania dni, jesteśmy zachęcani do wybrania jedynie trzech najistotniejszych spraw. Na nich skupimy się w danym dniu.

Pomaga to uwolnić się od nieustannego przeglądania kalendarza i ułatwia osiągnięcie wyznaczonych celów.Combapu

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 22,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Combapu

Aplikacja ułatwiającą organizację domowych obowiązków. Pozwala na stworzenie czytelnego harmonogramu porządków i innych zadań związanych z dbaniem o przestrzeń mieszkalną. Dodajemy pomieszczenia i ustalamy zadania do wykonania (wraz z częstotliwością i oceną trudności) - aplikacja każdego dnia stworzy dla nas listę zadań.

Podstawowe funkcjonalności dostępne są za darmo, zniesienie niektórych ograniczeń (np. limit 5 pokoi) wymaga wykupienia wersji premium.

Combapu

Clash of Beasts

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł-479,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Clash of Beasts

Dynamiczna gra strategiczna w trójwymiarowej oprawie graficznej zawierająca elementy z tytułów typu tower defense. Sterujemy smokami, tytanami i innymi stworami - toczymy pojedynki z innymi graczami, niszczymy wrogie bazy i bronimy własnej. Przy okazji rozbudowujemy twierdzę i zbroimy się w ataki i zaklęcia.

Nie brakuje również elementów związanych ze zdobywaniem nowych potworów i rozwojem ich umiejętności.Retro Goal

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,09 zł-52,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Retro Goal

Minimalistyczna gra piłkarska w stylu retro. Miłośnicy kopania piłki znajdą tu zarówno elementy prostej rozgrywki turowej (mecze w dużym stopniu są symulowane, a my mamy możliwość ręcznego sterowania podczas wybranych momentów), jak i proste mechanizmy związane z zarządzaniem drużyną (taktyka, przychody ze stadionu, transfery zawodników). Pierwsze dziesięć meczów możemy rozegrać za darmo, dostęp do dalszej zabawy wymaga wykupienia pełnej wersji gry.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #273]