Instalki.pl » Aktualności » Software » UFC Mobile 2 - do ideału daleka droga (recenzja gry)
Sobota, 12 Luty 2022 12:49, Wpisany przez Przemysław Kreft
UFC Mobile 2
Gra dla fanów mieszanych sztuk walki.

Mamed Khalidov, Michał Materla, Jan Błachowicz - żadnego z tych nazwisk nie trzeba przedstawiać fanom walk w formule MMA. Dyscyplina ta od lat zdobywa nad Wisłą coraz większą popularność. Za sprawą ostatniego z przytoczonych zawodników Polacy chętnie oglądają również gale amerykańskiej organizacji UFC.

UFC Mobile 2 to gra, dzięki której będziemy mogli wcielić się w popularnych zawodników i toczyć pojedynki o coraz ważniejsze trofea.

UFC Mobile 2 – walki MMA na smartfonie

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł-479,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

WOMBO DreamDzięki oficjalnym licencjom w grze zobaczymy sylwetki najważniejszych postaci światowego MMA oraz weźmiemy udział w wydarzeniach specjalnych. Główny tryb gry to kampania - wspinamy się po szczeblach kariery, pozyskujemy coraz lepszych zawodników itd.

UFC Mobile 2
To wszystko to tylko oprawa, najważniejsza jest oczywiście sama walka. Niestety zastosowane mechanizmy pozostawiają wiele do życzenia. Walkom brakuje dynamiki, uproszczone sterowanie sprowadza się do powtarzania tych samych akcji, nie mamy nawet kontroli nad kierunkiem uderzenia - ustalamy jedynie jego rodzaj. Wiele walk jest więc do siebie bardzo podobnych, szczególnie jeśli wypracujemy sobie najbardziej optymalny styl.
 
Grać możemy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oczywiście mikropłatności pozwalają na szybsze postępy, ale nie są niezbędne do zabawy.


UFC Mobile 2 to tytuł, który trudno jednoznacznie ocenić. Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Jeśli lubimy dynamiczne bijatyki wymagające refleksu, szybko się znudzimy. Jeśli natomiast jesteśmy fanami MMA i szukamy niezbyt zobowiązującej rozrywki od czasu do czasu, gra przypadnie nam do gustu.


Czytaj również: Test Xiaomi 11T. Takich średniaków powinno być więcej