Instalki.pl » Aktualności » Software » Wyniki i relacje z Igrzysk Olimpijskich? Sprawdź Wyszukiwarkę Petal
Czwartek, 10 Luty 2022 14:45, Wpisany przez Maksym Słomski
wyszukiwarka petal io 2022
Praktyczna rzecz.

Igrzyska Olimpijskie w Pekinie trwają w najlepsze. Do tej pory dorobek medalowy Polaków jest raczej skromny. Ile medali zdobyli Polacy na IO w Pekinie? Cóż, jak na razie tylko Dawid Kubacki może poszczycić się brązowym medalem z najważniejszych zimowych zawodów sportowych. Istnieje spora grupa osób pragnących na bieżąco śledzić zmagania sportowców - bez względu na ich szanse na podium. Użytkownicy smartfonów Huawei z Huawei Mobile Services mogą to robić wygodnie poprzez Wyszukiwarkę Petal.

Igrzyska Olimpijskie w Wyszukiwarce Petal


Dedykowana strona w Wyszukiwarce Petal da użytkownikom smartfonów i tabletów marki Huawei szybki dostęp do informacji związanych z trwającą imprezą sportową. Kibice korzystając z Wyszukiwarki Petal wyświetlą na bieżąco wyniki IO 2022, obejrzą filmy z zawodów, sprawdzą harmonogram rywalizacji oraz aktualne statystyki medalowe. Strona przekierowuje również do artykułów i komentarzy ekspertów na temat trwającej rywalizacji.

Aby skorzystać z omawianego tu rozwiązania wystarczy przejść do Wyszukiwarki Petal w urządzeniu Huawei i kliknąć w ikonę "Mistrzostwa", która wyświetli się w górnej części wyszukiwarki. Na stronę można przenieść się także klikając w banner widoczny w Asystencie Huawei oraz tą samą drogą przez inne aplikacje Huawei oraz bezpośrednio na tej stronie internetowej. Wszystko jest prezentowane w czytelny sposób.

huawei petal

"Wyszukiwarka posiada europejski certyfikat ochrony danych ePrivacyseal i zgodność z RODO oraz przepisami i regulacjami każdego kraju, w którym jest dostępna. Jest wyposażona w funkcję bezpiecznego wyszukiwania, włączenia lub wyłączenia spersonalizowanych reklam i rekomendacji, a także daje możliwości wyczyszczenia historii przeglądania oraz korzystania z trybu incognito" - przypomina Huawei.

Natywna Wyszukiwarka Petal to autorskie narzędzie Huawei, dostępne na smartfonach i tabletach marki – w tym najnowszych, flagowych smartfonach Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket.

Źródło: Huawei