Instalki.pl » Aktualności » Software » Koniec testów. GeForce NOW oficjalnie na telewizorach LG
Czwartek, 27 Styczeń 2022 19:09, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
GeForce NOW oficjalnie na telewizorach LG
Aplikacja wychodzi z fazy beta.

Granie w chmurze coraz częściej zastępuje wydajne komputery i przenosi wirtualną rozrywkę na nowe urządzenia. Dzięki GeForce NOW można cieszyć się najciekawszymi tytułami z PC na ekranie telewizora. Dedykowana aplikacja wyszła właśnie z fazy beta.

Usługa GeForce NOW jest już również w pełni dostępna na telewizorach LG, ponieważ aplikacja GeForce NOW oficjalnie wyszła z fazy beta.

Właściciele modeli telewizorów LG 4K z roku 2021, w tym OLED, QNED, NanoCell i UHD, mogą już pobrać aplikację GeForce NOW z LG Content Store.

GeForce NOW na telewizorach LG

Nowości w GeForce NOW


NVIDIA poinformowała też o ulepszeniach wprowadzonych do aplikacji GeForce NOW. Wersja 2.0.37 jest już dostępna dla wszystkich użytkowników i zawiera nowe opcje zwiększania rozdzielczości (upscaling). Aktualizacje dla streamerów obejmują możliwość dostosowania ustawień jakości strumieniowania w trakcie uruchomionej sesji, korzystając w grze z nakładki GeForce NOW. Pojawiły się również usprawnienie strumieniowania za pomocą przeglądarki i strony play.geforcenow.com poprzez przypisanie optymalnej rozdzielczości strumieniowania do urządzeń, które nie są w stanie dekodować z wysokim bitrate.

Poza tym biblioteka GeForce NOW poszerza się w tym tygodniu o następujące tytuły:

  • Mortal Online 2 (premiera 25 stycznia w Steam)
  • Daemon X Machina (za darmo do 3 lutego w Epic Games Store)
  • Metro Exodus Enhanced Edition (Steam oraz Epic Games Store)
  • Tropico 6 (Epic Games Store)
  • Assassin’s Creed III Deluxe Edition (Ubisoft Connect)

Źródło: NVIDIA