Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #271]
Sobota, 22 Styczeń 2022 10:38, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #271
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy minimalistyczny i bezpieczny notatnik, zestaw narzędzi do obsługi sieci Wi-Fi, a także ciekawą aplikację pomagająca utrzymać porządek w domu. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z kolorową grą przygodową oraz tytułem pełnym zagadek logicznych.

Standard Notes

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Standard Notes

Minimalistyczny i bezpieczny notatnik rozwijany na zasadach open source. Nasze zapiski są chronione przed niepowołanym dostępem dzięki szyfrowaniu end-to-end i możliwości ustawienia hasła (lub wykorzystując czytnik linii papilarnych). Notatki możemy organizować i szybko przeszukiwać za pomocą tagów.

Dodatkowym atutem jest możliwość przeglądania historii zmian czy synchronizacja online na dowolnym urządzeniu.

Standard Notes


WiFi Warden

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,59 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

WiFi Warden

Przydatny zestaw narzędzi do obsługi sieci Wi-Fi. Główną część aplikacji stanowi mapa z aktualizowaną na bieżąco przez użytkowników listą ogólnodostępnych sieci (hotspoty). Dzięki temu bez trudu uzyskamy dostęp do internetu na przykład w podróży.

Wśród dodatkowych modułów warto wymienić tester prędkości internetu, narzędzie do monitorowania urządzeń podłączonych do naszej sieci Wi-Fi czy generator silnych haseł.

WiFi Warden


Sweepy

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł-79,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Sweepy

Ciekawa aplikacja, która pomoże utrzymać porządek w domu czy mieszkaniu. Wykorzystuje w tym celu mechanizm tak zwanej grywalizacji - za wykonane zadania domownicy otrzymują punkty i wyróżnienia, dostępne są również wyzwania specjalne. Na początku musimy skonfigurować aplikację przez dodanie pomieszczeń i zadań do wykonania wraz z preferowaną częstotliwością.

Dostęp do niektórych funkcji wymaga wykupienia subskrypcji.

Sweepy


Rainbow Story Global

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,99 zł-479,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Rainbow Story Global

Kolorowa gra fabularna MMORPG (wieloosobowa rozgrywka z innymi graczami z całego świata) osadzona w świecie fantasy. Przemierzamy magiczne krainy, walczymy z pojawiającymi się co chwilę przeciwnikami, zdobywamy nowe umiejętności itd. Nie brakuje również elementów społecznościowych - nawiązujemy znajomości z innymi graczami, umawiamy się na wirtualne spotkania itp.

Gra nie jest przesadnie skomplikowana i ma raczej relaksacyjny charakter.

Rainbow Story Global


Cubi Code

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,59 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Cubi Code

Wciągająca gra logiczna w trójwymiarowej oprawie graficznej. Naszym zadaniem jest odpowiednie ustawienie sześciennych klocków na planszy - możemy je przesuwać, odpychać, a nawet teleportować. Do naszej dyspozycji jest ponad 120 poziomów o rosnącym poziomie trudności.

Ciekawym dodatkiem jest narzędzie do tworzenia własnych poziomów, które możemy udostępnić innym graczom. Całości dopełnia niespieszny charakter rozgrywki i relaksująca muzyka.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #270]