Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #270]
Sobota, 15 Styczeń 2022 12:22, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #270
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy ciekawą aplikację dietetyczną, rozbudowany notatnik, a także tytuł dla miłośników nauki za pomocą fiszek. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w oryginalnej platformówce oraz grze pełnej łamigłówek matematycznych.

Zostań Wege na 30 Dni

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

Zostań Wege na 30 Dni

Aplikacja zachęcająca do zmiany sposobu odżywiania. Zgodnie z nazwą proponuje nam przejście na weganizm (dieta roślinna) w ciągu jednego miesiąca. Codziennie otrzymujemy pakiet niezbędny pakiet informacji - przepisy na wegańskie posiłki, ważne fakty, ciekawostki itp.

Nie zabrakło również całej masy odnośników zachęcających do pogłębiania wiedzy na temat wykluczania z diety produktów pochodzenia zwierzęcego.

FitNotes


Joplin

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Joplin

Wieloplatformowy i rozwijany na zasadach open source notatnik. Aplikacja jest w pełni darmowa i oferuje wszystkie niezbędne narzędzia, aby sprawnie prowadzić nawet bardzo rozbudowane notatki. Wspiera język znaczników (markdown), pozwala wstawiać zdjęcia i inne pliki do notatek, umożliwia przeszukiwanie treści itd.

Dodatkowym atutem jest możliwość synchronizacji danych między dowolnymi urządzeniami.

Joplin


StudySmarter

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,99 zł-799,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

StudySmarter

Nowoczesna aplikacja edukacyjna dla uczniów i studentów. Pozwala na wygodną naukę i zbieranie przydatnych materiałów z dowolnego przedmiotu. Możemy tworzyć własne fiszki, notatki czy prezentacje lub korzystać z materiałów udostępnianych przez innych użytkowników. Zebrane materiały możemy poukładać według potrzeb i zorganizować własny plan nauki (wraz z przypomnieniami terminów, systemem powtórek itp.).Where's Samantha?

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 19,99 zł za element / Android: 7.1 i nowsze

Where's Samantha?

Oryginalna gra platformowa pełna łamigłówek. Wyróżnia się wciągająca fabułą, którą odkrywamy podczas przechodzenia kolejnych poziomów oraz artystyczną oprawą graficzną. Do naszej dyspozycji jest kilkadziesiąt poziomów. Sterowanie nie jest skomplikowane, ale same stawiane przed naszą postacią zadania i przeszkody wymagają zastanowienia i kilku prób.

Dostęp do części poziomów wymaga wykupienia pełnej wersji gry.Quento

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 10,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Quento

Minimalistyczny tytuł dla miłośników zagadek matematycznych. Nasze zadanie to ułożenie równania z podanych liczb, aby osiągnąć wyświetlony u góry ekranu wynik. Rosnący poziom trudności sprawia, że płynna rozgrywka wymaga sporo skupienia. Możliwe jest również granie dla przyjemności w trybie zen - bez presji punktów. Grać możemy za darmo, a za jednorazową opłatę otrzymamy dostęp do najtrudniejszych zadań.

Quento


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #269]