Instalki.pl » Aktualności » Software » Korzystasz z Ubera? Możesz wesprzeć WOŚP, zobacz jak
Piątek, 14 Styczeń 2022 12:00, Wpisany przez Maksym Słomski
30 final  wosp uber
Przekaż 5 złotych z każdego przejazdu.

30. Finał WOŚP zagra już 30 stycznia 2022 roku. Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała będzie pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jak co roku fundacji założonej przez Jerzego Owsiaka środki pomaga zbierać wiele różnych podmiotów. Obecnie trwają na przykład interesujące aukcje Allegro WOŚP, a jakiś czas temu zakończył się NVIDIA Charity Stream. Warto pamiętać o tym, że WOŚP można pomóc także korzystając z usług Ubera.

Jeździj Uberem, wspieraj WOŚP


Dziś zawożąc swój samochód do mechanika musiałem skorzystać z którejś z popularnych aplikacji do zamawiania przejazdów. Na smartfonie zainstalowane mam apki FREE NOW, Bolt oraz Uber - zawsze wybieram tą oferującą najtańszą podróż i najszybszy czas przyjazdu. Padło na Ubera i nawet dobrze, bo dzięki temu zauważyłem coś, czym mogę się z Wami podzielić.

uber z wosp
Źrodło: mat. własny

Aż do 31 stycznia 2022 roku podczas zamawiania przejazdów w aplikacji Uber można wybrać opcję Uber z WOŚP. Jest to tak naprawdę przejazd UberX z doliczoną kwotą 5 złotych, którą firma w całości przekazuje na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Jakby tego było mało, na darczyńców czeka niespodzianka w postaci szansy na otrzymanie złotego kodu, uprawniającego do korzystania z darmowych przejazdów przez miesiąc. Otrzyma go osoba, która w styczniu bieżącego roku najwięcej razy skorzysta z opcji Uber z WOŚP.

Oprócz 5 złotych z każdego przejazdu Uber z WOŚP, firma ma przekazać osobne wsparcie na cele 30. Finału.

WOŚP w tym roku zagra już po raz trzydziesty


W ciągu 29. dotychczasowych Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 miliarda złotych i kupiła ponad 67 300 urządzeń.Źródło: mat. własny, Uber