Instalki.pl » Aktualności » Software » Plitch to legalny sposób na czitowanie w ponad 3000 gier
Czwartek, 13 Styczeń 2022 15:33, Wpisany przez Maksym Słomski
plitch kody do gier
Niewinne oszustwa, którymi nikogo nie wkurzycie.

Kody i trainery do gier to coś, co swoją złotą erę przeżywało w latach 90' XX wieku oraz z samym początkiem XXI wieku. Z czasem gracze odeszli od stosowania "czitów" i wszelkiej maści trainerów, które stały się swojego rodzaju tematem tabu, kojarzącym się przede wszystkim z nieuczciwością w grach online. Stało się tak z prostego powodu: upowszechnienie się szybkich, stałych łączy internetowych skutkowało boomem na gry wieloosobowe, gdzie z oczywistych względów czitowanie nie jest mile widziane. Temat korzystania z cheatów chce odczarować Plitch. To aplikacja ułatwiająca granie na własnych zasadach.

Plitch - co to jest?


"Skorzystanie z ułatwień może okazać się kluczem do dobrej zabawy, na twoich zasadach. Cheatować można na wiele sposobów, my jednak chcielibyśmy przedstawić narzędzie - PLITCH - które w legalny sposób pozwala na dopasowywanie warunków rozgrywki w tytułach dla pojedynczego gracza" - czytamy w komunikacie prasowym.

Plitch to narzędzie instalowane na komputerze, które umożliwia wygodne... wpływanie na zasady gry w ponad 3000 tytułach, oferując ponad 41 tysięcy kodów. Jednocześnie Plitch nie jest czymś, z czym walczą twórcy gier. Wręcz przeciwnie. Narzędzie stworzone przez firmę MegaDev według zapewnień twórców nie ingeruje w kod źródłowy żadnej z gier. Nie psuje też zabawy innym, gdyż można z niego korzystać wyłącznie w grach dla jednego gracza.

Twórcy narzędzia nazywają ten rodzaj "hakowania" gier "plitchowaniem" zamiast "cheatowaniem", ewidentnie chcąc odciąć się od negatywnych skojarzeń.

"Twórcy wierzą w zasady fair play i nie popierają cheatowania w tytułach nastawionych na rywalizację online. Jeżeli dana gra obok rozgrywki dla jednego gracza posiada również multiplayer – kody mogą być stosowane tylko podczas trybu offline" - dowiadujemy się z komunikatu prasowego.Jednocześnie pada zapewnienie o tym, iż deweloperzy Plitch często współpracują z twórcami i wydawcami gier.

Dlaczego gracze używali kodów w DOOM-ie, Sim City, The Sims lub Heroes of Might and Magic? To proste: aby bawić się po swojemu. Nieskończony zasób gotówki w Simsach daje możliwość tworzenia naprawdę ciekawych domostw, kod na nieskończoną ilość amunicji pozwala niektórym czerpać jeszcze więcej frajdy w FPS-ach. Wymieniać można długo.W 2021 roku najczęściej "plitchowanymi" grami były Anno 1800, Assassin’s Creed Valhalla, Cyberpunk 2077 oraz Valheim.

Plitch jest darmowy, ale tylko częściowo


Z PLITCHa można korzystać za darmo uzyskując dostęp do ponad 16 tysięcy modyfikacji rozgrywki, albo skorzystać z planu subskrypcyjnego, który daje m.in. dostęp do wszystkich kodów, możliwość brania udziału w konkursach oraz dostęp do dodatkowych aplikacji towarzyszących usłudze.

Pakiety Plitch Premium wyceniono na:

  • 3 miesiące (automatycznie odnawiany) - 7,99 dolarów za miesiąc (23,97 USD, czyli ok. 95 złotych płatne z góry)
  • 12 miesięcy - 5,99 dolarów za miesiąc (71,88 USD, czyli ok. 285 złotych płatne z góry)
  • 12 miesięcy (automatycznie odnawiany) - 4,99 dolarów za miesiąc (59,88 USD, czyli ok. 237 złotych płatne z góry)

Program można pobrać za pośrednictwem naszej bazy z oprogramowaniem.


Źródło: Plitch