Instalki.pl » Aktualności » Software » Oficjalny harmonogram aktualizacji Realme UI 3.0 i Android 12
Wtorek, 11 Styczeń 2022 00:24, Wpisany przez Maksym Słomski
realme ui 3 kiedy aktualizacja
Zerknijcie.

Większość producentów smartfonów z Androidem stosuje w swoich urządzeniach jakiś rodzaj nakładki systemowej, dodatkowo rozszerzającej możliwości oprogramowania. Nie inaczej jest w przypadku telefonów marki Realme, która to firma rozwija swoją autorską nakładkę o nazwie Realme UI. Za pośrednictwem oficjalnego profilu Realme Polska w serwisie społecznościowym Facebook poznaliśmy plan aktualizacji oprogramowania smartfonów do Realme UI 3.0.

Realme UI 3.0 - kiedy i na jakich smartfonach?


Android 12 dla smartfonów Realme wraz z nakładką Realme UI 3.0 zostaną udostępnione na przestrzeni kolejnych kilku miesięcy. Dobra wiadomość jest taka, że pierwsze z urządzeń otrzyma łatkę jeszcze w styczniu 2022 roku! Ostatni ze smartfonów, realme X3 SuperZoom, dostanie ją w sierpniu 2022 roku.

realme ui 3 ikony
Źródło: realme

Oto pełny harmonogram aktualizacji:
 
  • realme 8 5G - lipiec 2022 r.
  • realme Narzo 30 5G - lipiec 2022 r.
  • realme 7 5G - lipiec 2022 r.
  • realme 9i - lipiec 2022 r.
Jedni poczekają nieco dłużej, inni nieco krócej, ale dobre wiadomości są takie, że cała masa osób zobaczy na swoich smartfonach nie tylko realme UI 3.0, ale i Androida 12. To chyba świetne wieści?Swoją drogą, zauważyliście, że na liście są urządzenia, które nie miały jeszcze premiery w Polsce? Chodzi o smartfony realme 9i, realme 9 Pro i realme 9 Pro+. Czekamy na ich debiut!

Źródło: Realme Polska