Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #266]
Sobota, 18 Grudzień 2021 11:31, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #266
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy niewielkie narzędzie ułatwiające obsługę smartfona, mobilny dziennik nastroju, a także ciekawą aplikację do monitorowania informacji. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z kolorowym tytułem strategicznym oraz dynamiczną grą symulacyjną.

Gesture

Cena: 0 zł / Android: 4.4 i nowsze

PGesture

Niewielkie narzędzie ułatwiające obsługę smartfona za pomocą gestów. Za jego pomocą możemy rysować na ekranie dowolne kształty i przypisać im konkretną akcję do wykonania (połączenie ze wskazaną osobą, otwarcie aplikacji, wyłączenie Bluetooth itp.).

Ustawienia aplikacji możemy dopasować do własnych preferencji - na przykład dostęp do panelu rysowania gestów za pomocą pływającej ikony czy czułość rozpoznawania gestów.

Gesture


DailyBean

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,09 zł-424,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

DailyBean

Mobilny dziennik nastroju. Pozwala na szybkie zapisywanie samopoczucia danego dnia za pomocą oryginalnych ikon. Dzięki temu wystarczy rzut oka na kalendarz, aby określić tendencje i przeważający w wybranym okresie nastrój.

Nie zabrakło również możliwości określania istotnych aktywności, które miały wpływ na przebieg dnia czy dodawania krótkich wpisów opatrzonych zdjęciem dla lepszego zarejestrowania ciekawych wydarzeń.

DailyBean


AnyTracker

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 28,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

AnyTracker

Ciekawa aplikacja do monitorowania informacji. Umożliwia określenie liczb lub tekstu, który chcemy śledzić - może to być na przykład cena produktu w sklepie internetowym, liczba wyświetleń filmu w serwisie streamingowym czy aktualny kurs akcji wskazanej spółki. Wbudowany kreator ułatwia dodawanie nowych znaczników do monitorowania.

Nielimitowany dostęp do wszystkich funkcji wymaga wykupienia wersji premium.

AnyTracker


Welcome to My Cave

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,99 zł-19,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Welcome to My Cave

Kolorowa gra strategiczna w humorystycznej oprawie. Naszym zadaniem jest zarządzanie i rozbudowa plemienia. Budujemy domy, dbamy samopoczucie mieszkańców (każdy ma inne preferencje dotyczące wykonywanej pracy), zapewniamy odpowiedni poziom wydobycia surowców itp. W miarę rozwoju odblokowujemy nowe budynki i poznajemy nowe typy osadników.

Grę wyróżnia niespieszna rozgrywka i miła dla oka rysunkowa oprawa graficzna.Police Sim 2022

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,09 zł-229,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Towers

Wyścigowa gra symulacyjna, w której zasiadamy za kierownicą policyjnych radiowozów. Bierzemy udział w różnorodnych misjach lub przemierzamy rozległe miasta w trybie swobodnej jazdy. Do naszej dyspozycji jest cały szereg samochodów - od sportowych po potężne ciężarówki SWAT.

Ruch w miastach jest odwzorowany dość realistycznie - napotykamy inne pojazdy, zmienia się sygnalizacja, musimy uważać na pieszych itd.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #265]