Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #265]
Sobota, 11 Grudzień 2021 10:48, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #265
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy minimalistyczny edytor tekstu, aplikację do porządkowania domowej biblioteki, a także przydatne narzędzie dla użytkowników Spotify. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił w trójwymiarowej platformówce oraz w grze dla fanów Disneya.

Pure Writer

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,39 zł-74,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Pure Writer

Minimalistyczny edytor tekstu. Przeznaczony jest dla osób, które często pracują ze słowem pisanym i nie chcą rozpraszać się zbędnymi funkcjami. Aplikacja automatycznie zapisuje postępy i zapobiega utracie danych przy przypadkowym zamknięciu edytora.

Wśród funkcji zwiększających komfort pisania warto wymienić precyzyjny kursor, szybkie wstawianie cytatów czy zamknięcie klawiatury jednym gestem na ekranie.

Pure Writer


Bookshelf

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

Bookshelf

Aplikacja do porządkowania domowej biblioteczki z lekkim i nowoczesnym interfejsem. Pozwala na szybkie katalogowanie posiadanych książek - możemy wyszukiwać je w bazie lub opisywać samodzielnie. Książki dzielimy na wirtualne półki, dodajemy tagi, zaznaczamy liczbę przeczytanych stron itd.

Dodatkowym atutem jest możliwość generowania statystyk na temat naszej kolekcji oraz opcja zapisania wszystkich zebranych informacji do zewnętrznego pliku.

Bookshelf


SpotMute

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

SpotMute

Niewielkie, ale bardzo przydatne narzędzie dla użytkowników serwisu streamingowego Spotify (w darmowej wersji). Oferuje bowiem funkcję automatycznego wyciszania reklam - aplikacja działa w tle i nie wymaga trudnej konfiguracji. Aktualny status wyświetlany jest na pasku stanu.

Ewentualne opóźnienie automatycznego wyłączania i ponownego zwiększania głośności można dostosować w ustawieniach aplikacji.

SpotMute


Leap: A Dragon's Adventure

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 16,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Leap: A Dragon's Adventure

Trójwymiarowa gra platformowa o relaksacyjnym charakterze i miłej dla oka oprawie. Sterujemy sympatycznym smokiem - musimy przeskakiwać między kawałkami lądu, by bezpiecznie dotrzeć do mety. Po drodze zbieramy dodatkowe elementy i doładowanie energii. Sterowanie sprowadza się do przytrzymywania palca na ekranie i odpuszczania w odpowiednim momencie.

Nie zabrakło również możliwości personalizacji wyglądu naszego smoka.Disney Wonderful Worlds

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 5,19 zł-519,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Disney Wonderful Worlds

Kolorowa gra dla fanów Disneya. Rozgrywka łączy w sobie grę typu match-3 z nieskomplikowanym tytułem symulacyjnym. Rozwiązujemy kolejne zestawy kolorowych elementów (musimy łączyć trzy lub więcej takich samych kształtów), za które otrzymujemy nagrody i wirtualne pieniądze. Zebrane środki wykorzystujemy następnie do budowy tematycznych parków rozrywki. Każdy park możemy spersonalizować dzięki otrzymanym ozdobom.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #264]