Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #264]
Sobota, 04 Grudzień 2021 11:00, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #264
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy aplikację wspomagającą szybkie czytanie, przydatne narzędzie dla użytkowników Instagrama, a także ciekawy tytuł poprawiający kreatywność. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z oryginalnym tytułem wieloosobowym oraz przyjemną grą logiczną.

SpeedRead

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.4 i nowsze

SpeedRead

Aplikacja wspomagająca szybkie czytanie. Opiera się na wyświetlaniu kolejnych słów w centralnym punkcie ekranu - w ten sposób nie tracimy czasu na wodzenie wzrokiem po tekście. Tekst możemy wkleić samodzielnie lub wykorzystać link do wybranej strony.

Prędkość czytania dostosowujemy w ustawieniach. Średnia dla klasycznego czytania to 200 słów na minutę, aplikacja pozwala na znaczne przyspieszenie tempa.Instant Ad Skip

Cena: 0 zł / Android: 9 i nowsze

Instant Ad Skip

Przydatne narzędzie dla użytkowników Instagrama, które poprawi komfort korzystania z tej popularnej sieci społecznościowej. Pozwala automatycznie przewijać posty sponsorowane/reklamowe podczas przeglądania. Konfiguracja narzędzia nie jest trudna i sprowadza się do zaznaczenia kilku opcji. Możemy określić m.in. czułość wykrywania reklam (jak wysoko muszą się pojawić, by zostały automatycznie przewinięte), szybkość przewijania itp.

Instant Ad Skip


Brainstorm: Creativity Trainer

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Brainstorm: Creativity Trainer

Ciekawa aplikacja, która pomoże poprawić umiejętność kreatywnego myślenia. Bazuje na metodzie burzy mózgów - codziennie pojawiają się nowe tematy (abstrakcyjne jak i codzienne), które możemy rozważyć. Wstępnie podanych jest kilka pomysłów, wpisujemy własne i przechodzimy do etapu oceny. Każdy pomysł wyświetlany jest na kolorowej fiszce, którą aprobujemy lub odrzucamy.

W ten sposób otrzymujemy podsumowanie z najlepszymi pomysłami.

Aplikację możemy wykorzystać również do podejmowania decyzji czy dyskusji w gronie znajomych.

Brainstorm: Creativity Trainer


Suspects: Mystery Mansion

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł-484,99 zł za element / Android: 4.4 i nowsze

Suspects_Mystery

Oryginalna gra wieloosobowa. Rozwiązujemy zagadkę morderstwa w tajemniczej willi. Podczas rozgrywki otrzymujemy określoną rolę (detektyw, gość, morderca) i wykonujemy przypisane zadania. Każda runda kończy się głosowaniem na zabójcę. Możemy wówczas dyskutować z innymi graczami za pomocą wbudowanego czatu głosowego. Zabawa najlepiej sprawdza się w gronie znajomych - pierwszą wspólną grę warto poświęcić na zapoznanie się z zasadami.Wieże: Relaksująca łamigłówka

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 9,59 zł-9,69 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Towers

Przyjemna gra logiczna w minimalistycznej oprawie graficznej. Naszym zadaniem jest przywrócenie wszystkich wież na planszy. Istotna jest kolejność wykonywania ruchów - wieże mogą spadać tylko na wolne pola. Do naszej dyspozycji jest kilka trybów zabawy i setki poziomów o zróżnicowanym poziomie trudności.

Całości dopełniają codzienne wyzwania specjalne i możliwość odblokowywania dodatkowych motywów.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #263]