Instalki.pl » Aktualności » Software » Samsung Internet Browser pozwoli na przeniesienie paska adresu
Poniedziałek, 29 Listopad 2021 11:52, Wpisany przez Piotr Malinowski
samsung browser przeniesienie adresu 1
To wyczekiwana funkcja.

Mobilna przeglądarka Samsung Internet Browser zaczyna udostępniać użytkownikom możliwość przeniesienia paska adresu na dół ekranu. Przez dłuższy czas funkcja ta znajdowała się w fazie testów beta – po ponad miesiącu koreański gigant w końcu zdecydował się na jej publiczną premierę.

Samsung Internet Browser z wyczekiwaną aktualizacją


Wiele przeglądarek internetowych zaczyna powoli stawiać na możliwość personalizacji interfejsu użytkownika. Coraz częściej usłyszeć możemy o nowościach pozwalających na ukrycie konkretnej funkcjonalności czy przeniesienia jej w inne miejsce. Konsumenci cenią sobie obecność takich opcji, więc nie dziwi najnowsza decyzja Samsunga.

Mowa oczywiście o funkcji pozwalającej na zmianę położenia paska adresu w Samsung Internet Browser, który domyślnie umiejscowiony jest w górnej części interfejsu. Część osób zaczęło jednak dostrzegać, że w opcjach aplikacji pojawiła się zupełnie nowa sekcja umożliwiająca wybranie, by pasek adresu pojawiał się u dołu ekranu.

samsung browser przeniesienie adresu 2Źródło MSPoweruser 

Nie jest to oczywiście opcja najbardziej pożądana przez użytkowników, lecz na pewno dosyć wyczekiwana. Samsung najprawdopodobniej nie chce odstawać od konkurencji i za wszelką cenę próbuje zatrzymać przy sobie użytkowników. Wprowadzanie takich nowości z pewnością zwiększa atrakcyjność usługi.

Stosowna aktualizacja Samsung Internet powinna być już dostępna u wszystkich użytkowników. Jeśli jeszcze jej u siebie nie widzicie, to warto uzbroić się w cierpliwość. Jej obecność to kwestia maksymalnie kilku dni.

Źródło: MSPoweruser / Foto. Samsung