Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #262]
Sobota, 20 Listopad 2021 11:28, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #262
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy nowoczesną aplikację do tworzenia odręcznych notatek, ciekawy tytuł turystyczny, a także narzędzie dla osób zainteresowanych szydełkowaniem. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z wciągającą platformówką oraz grą zręcznościowa dla miłośników deskorolek.

Wacom Notes

Cena: 0 zł / Android: 7.0 i nowsze

Wacom Notes

Nowoczesna aplikacja do tworzenia odręcznych notatek. Zapewnia płynne pisanie i rysowanie po ekranie, również za pomocą rysika. Wbudowana funkcja rozpoznawania tekstu umożliwia z kolei na sprawne przeszukiwanie i dzielenie się notatkami. Nasze zapiski są zapisywane w tle przez cały czas.

Dodatkowym atutem jest automatyczne wyszukiwanie pojęć i prezentowanie ich bezpośrednio w aplikacji (słownik kontekstowy).

Wacom Notes


CityTalks

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 2,19 zł-37,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

CityTalks

Ciekawy tytuł dla osób zainteresowanych turystyką miejską. Pozwala poznawać zabytki, ważne miejsca czy odkrywać ciekawe fakty. Wszystko to w oparciu o opowieści mieszkańców. Aplikację możemy po prostu włączyć podczas spaceru i zapoznać się z historiami na temat mijanych miejsc. Nieco bardziej ambitni turyści mogą wykupić jedną z dostępnych tras i podążać wskazaną ścieżką.

Użytkownicy mają również możliwość stworzenia własnego planu wycieczki.Knitting Genius

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,69 zł-21,99 zł za element / Android: 4.1 i nowsze

Knitting Genius

Przydatne narzędzie dla miłośników lub osób dopiero zaczynających swoją przygodę z szydełkowaniem. Oferuje szczegółowe instrukcje wideo, dzięki którym wykonamy czapkę, sweter czy rękawiczki. Nie zabrakło również listy potrzebnych igieł, włóczek itp.

Aplikacja wyposażona jest także w licznik rzędów/oczek, który ułatwia pracę i pozwala szybko zorientować się w postępach pracy.

Po założeniu konta zyskujemy dostęp do społeczności, z którą możemy dzielić się własnymi projektami.Yeah Bunny

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 6,09 zł-8,69 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

Yeah Bunny

Wciągająca gra platformowa w stylu retro. Kierujemy tytułowym królikiem i staramy się przejść wszystkie z kilkudziesięciu dostępnych poziomów. Musimy omijać przeszkody, pokonywać wrogów i zbierać potrzebne przedmioty. Sterowanie sprowadza się do uderzania palcem w ekran w odpowiednim momencie - nasza postać porusza się automatycznie. Nie oznacza to jednak, że rozgrywka jest banalna. Płynne przechodzenie poziomów wymaga sporo skupienia.The Ramp

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

The Ramp

Tytuł zręcznościowy dla miłośników jazdy na deskorolce. Istotą gry jest jazda po tytułowej rampie i wykonywanie trików - nie zbieramy punktów, nie przechodzimy kolejnych poziomów itp. Swobodny charakter rozgrywki nie oznacza jednak, że jest ona łatwa. Wręcz przeciwnie - nauka płynnej jazdy wymaga sporo czasu.

Darmowa wersja oferuje jedną lokalizację. Dostęp do pozostałych odblokujemy za pomocą jednorazowej płatności.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #261]