Instalki.pl » Aktualności » Software » Aktualizacja Android Auto z wspaniałymi nowościami
Niedziela, 14 Listopad 2021 11:23, Wpisany przez Maksym Słomski
Android Auto aktualizacja
Aplikacja staje się lepsza z każdym dniem.

Moje doświadczenia płynące z korzystania z Android Auto w samochodzie są najpewniej zbieżne z doświadczeniami milionów osób na całym świecie. System działa coraz lepiej wraz z każdą aktualizacją, a Google usuwa większość irytujących niedociągnięć. Kolejne poprawki wydawane są w imponującym tempie i w każdej z nich znajduje się element, o którym warto poinformować szersze grono użytkowników. Tak jest i tym razem.

Aktualizacja Android Auto z dwoma rewelacyjnymi nowościami


O Google można mówić wiele różnych rzeczy, ale firmę z pewnością należy pochwalić za to, że wsłuchuje się w opinie osób korzystających z jej usług. Najnowsza aktualizacja Android Auto wprowadza zmiany jakościowe bazujące wyłącznie na sugestiach użytkowników systemu.

Czytaj także: Koniec korzystana z Android Auto na ekranach smartfonów

Android auto aktualizacja 2
Źródło: Google

Pierwszą z nich jest obsługa dwóch kart SIM przez Android Auto. Oznacza to, że użytkownicy narzędzia już wkrótce będą mogli wybrać kartę SIM, z której chcą korzystać podczas wykonywania połączeń telefonicznych z poziomu aplikacji uruchomionej w obrębie systemu multimedialnego samochodu. Była to od dawna jedna z najbardziej palących potrzeb społeczności.

Zobacz również: W nowym Android Auto zapłacisz za paliwo przy pomocy głosu

W najnowszej wersji testowej apki Google zaprezentowało też nowe zmiany w zakresie centrum powiadomień oraz większą liczbę ustawień umożliwiających użytkownikom konfigurowanie aplikacji uruchamianych podczas uruchamiania. Testerzy entuzjastycznie przyjęli zwłaszcza drugą z tych innowacji.

Android auto aktualizacja 4
Źródło: Polestar

Wreszcie, wypada wspomnieć nad grami dodanymi do Android Auto, które uprzyjemnią czas podczas dłuższych postojów, wynikających na przykład z konieczności doładowania energii w pojazdach elektrycznych.

Źródło: AutoEvolution