Instalki.pl » Aktualności » Software » Ninja Chowdown - zostać ninja każdy może (recenzja gry)
Sobota, 30 Październik 2021 09:16, Wpisany przez Przemysław Kreft
Ninja Chowdown
Przyjemna gra w zabawnej konwencji.

Stosunkowo proste gry nieustannie cieszą się sporą popularnością wśród użytkowników smartfonów. Nic dziwnego - podczas krótkiej przerwy lub po całym dniu pracy szukamy niezbyt czasochłonnej i wymagającej zaangażowania rozrywki.

Ninja Chowdown dobrze wpisuje się w takie oczekiwania. Mamy tu do czynienia z grą typu endless runner w miłej dla oka oprawie graficznej w stylu piksel art. Całość dopełnia zabawny temat.

Ninja Chowdown– zabawna gra typu endless runner

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 16,99 zł za element / Android: 5.1 i nowsze

Ninja ChowdownBohaterem gry jest bowiem sympatyczny ninja, który ma słabość do… pączków. Do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki: fabularny podzielony na poziomy oraz niekończący się (endless runner). Sterowanie sprowadza się do wykonywania skoków i rzucania bronią. Nie zabrakło również walk z bossami, personalizacji postaci czy zadań specjalnych. Oprawa graficzna jest wykonana starannie. Osoby znające język angielski na nieco wyższym poziomie, docenią też zabawne dialogi.


Gra wyświetla reklamy, jednak nie są zbyt nachalne i dotyczą tylko wybranych momentów (np. kontynuacja gry po stracie życia). Możemy je wyłączyć za 16,99 zł.

Minusy? Optymalizacja dla urządzeń z niższej półki mogłaby być lepsza, a interfejs nie powala intuicyjnością.

W ogólnym rozrachunku Ninja Chowdown to udana gra. Zapewnia niezbyt skomplikowaną rozrywkę w humorystycznej oprawie.Czytaj również: Tronsmart Apollo Air+. Recenzja nieźle brzmiących słuchawek z ANC
<br