Instalki.pl » Aktualności » Software » Nowa aktualizacja Windows 11 Build 22483 zawiera prezent
Poniedziałek, 25 Październik 2021 11:38, Wpisany przez Maksym Słomski
windows 11 Build 22483
Drobny, ale miły.

Microsoft nie zatrzymuje się jeśli chodzi o udostępnianie kolejnych kompilacji systemu Windows 11. Podczas gdy ulepszenia wersji stabilnej wydawane są w dość spokojnym tempie, użytkownicy programu Windows Insder co rusz zaskakiwani są nowymi buildami OS-u. Najnowszym jest Windows 11 Insider Preview Build 22483 dla członków kanału deweloperskiego, który nie zawiera żadnych znaczących nowości, ale zwiastuje wiele usprawnień. Co więcej, dostarczany jest wraz z drobnym prezentem.

Windows 11 Build 22483 – co nowego?


Najnowsza poprawka zbiorcza o numerze KB5007484 dla Windows 11 podnosi numer kompilacji do 22483.1011. Przedstawiciele firmy z Redmond mówią otwarcie, że nie przynosi ona nowości, ale eliminuje garść bugów i towarzyszą jej łatki dotyczące jakości.

Windows Sandbox zaczął działać na komputerach ARM64, a Microsoft dodał możliwość kliknięcia prawym przyciskiem myszy na rekomendowanych w menu Start oraz przycisku "więcej", aby odświeżyć zawartość tych sekcji. Ponadto, naprawiono błąd funkcji Windows Search, który sprawiał, że wyniki wyszukiwania nie były prezentowane.

Czytaj także: 5 powodów, dla których warto zaktualizować komputer do Windows 11

Członkowie programu Windows Insider otrzymają przy okazji zupełnie nowe osiągnięcie z okazji siódmej rocznicy istnienia programu. Specjalna odznaka zostanie wyświetlona w Centrum Opinii w sekcji osiągnięć w przeciągu nadchodzących kilku tygodni. Jak wygląda? O tak:

odznaka windows insider 7 lat

Jak zainstalować Windows 11?


Od jakiegoś czasu Windows 11 może zainstalować praktycznie każdy posiadacz legalnego systemu Windows 10. Uniwersalnym sposobem jest skorzystanie z Asystenta uaktualnienia do systemu Windows 11. Czystej instalacji dokonasz tworząc bootowalny pendrive za pomocą Windows 11 Media Creation Tool.

Źródło: Microsoft