Instalki.pl » Aktualności » Software » Pełna wersja novaPDF Standard do odebrania za darmo. Przydatny program do PDF'ów
Czwartek, 21 Październik 2021 09:40, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
novaPDF Standard za darmo
Program o wartości $39.99.

Codzienna praca z dokumentami PDF wymaga czasem bardziej zaawansowanych rozwiązań niż tylko przeglądarka Adobe Reader. Tutaj z pomocą przychodzą takie programy jak novaPDF Standard. Producent udostępnia aktualnie pełną wersję swojego flagowego programu zupełnie za darmo, podczas gdy standardowa cena oprogramowania wynosi $39.99. Warto zaznaczyć, że mamy do czynienia z w pełni funkcjonalną wersją 10, a na rynku dostępna jest też nowsza wersja 11.

novaPDF Standard to prosta aplikacja zaprojektowana, aby generować dokumenty PDF z dowolnej aplikacji posiadającej funkcję drukowania. Działa jako wirtualna drukarka PDF dla systemu Windows, która tworzy pliki PDF i posiada sporo dodatkowych funkcji.

Pakiet pozwala dodawać aktywne łącza do dokumentów, znaki wodne i grafiki, zabezpieczać pliki hasłem, szyfrować pliki PDF za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, a także scalać i dzielić pliki. Dzięki dodatkom do pakietu Microsoft Office umożliwia zapisywanie plików pakietu Office w formacie PDF za pomocą jednego kliknięcia.

novaPDF Standard za darmo

Odbierz novaPDF Standard 10 za darmo


Aby otrzymać darmową wersję novaPDF Standard 10 wystarczy przejść na stronę producent i wygenerować klucz aktywacyjny. Formularz dostępny jest pod tym adresem.

Następnie pobierz pakiet instalacyjny novaPDF Standard 10, a podczas aktywacji wpisz wygenerowany wcześniej klucz (wysyłany jest on na wskazany adres e-mail).

Źródło: wł.