Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #257]
Sobota, 16 Październik 2021 10:19, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #257
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy łatwy w obsłudze syntezator mowy, aplikację wspomagającą produktywność, a także niewielkie narzędzie do testowania mikrofonu w smartfonie. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z trójwymiarowym tytułem logicznym oraz minimalistyczną grą strategiczną.

Speechify

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 669,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Speechify

Łatwy w obsłudze syntezator mowy. Odczyta na głos dowolny tekst: ebooka, artykuł ze strony internetowej, dokument PDF itd. Możemy dzięki temu zapoznawać się z ulubionymi treściami bez konieczności patrzenia na ekran smartfona. Do naszej dyspozycji są różne głosy stworzone przy udziale algorytmów sztucznej inteligencji (AI) w kilku językach.

Podstawowa wersja aplikacji dostępna jest za darmo. Odblokowanie wszystkich funkcji wymaga wykupienia subskrypcji.

Speechify


Mind Leak

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł-41,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Mind Leak

Oryginalna aplikacja wspomagająca produktywność. Pozwala ograniczyć czas spędzony na przeglądaniu wybranych aplikacji (np. media społecznościowe) - jeżeli będziemy korzystać ze smartfona zbyt długo, wyświetlone zostanie nasze zdjęcie (lub jeden z wyszukanych w internecie obrazków GIF). Ma to być swego rodzaju cyfrowe sumienie, które zmusi nas do oderwania się od ekranu. Reguły dotyczące wybranych aplikacji możemy dostosować do swoich preferencji.

Mind Leak


MicTest

Cena: 0 zł / Android: 4.4 i nowsze

MicTest

Niewielkie narzędzie do testowania mikrofonów w smartfonie. Możemy dzięki niemu szybko sprawdzić, które źródło dźwięku (mikrofon wewnętrzny, słuchawki bluetooth itp.) zapewni nam najlepszą jakość - na przykład podczas wideokonferencji. Wystarczy wybrać mikrofon i nagrać krótki fragment. Aplikacja zapisuje historię nagrań i umożliwia ich wygodne porównanie.

MicTest możemy wykorzystać również jako podręczny dyktafon.Doors: Paradox

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł-24,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Doors: Paradox

Trójwymiarowa gra logiczna w starannie wykonanej oprawie graficznej. Na każdym poziomie naszym zadaniem jest otwarcie drzwi - w tym celu konieczne jest odnalezienie przydatnych przedmiotów i rozwiązanie zagadek w odpowiedniej kolejności. Charakter gry przypadnie do gustu miłośnikom zabawy w tzw. escape roomach.

Pierwszych kilka poziomów dostępnych jest za darmo. Odblokowanie całej zawartości wymaga wykupienia pełnej wersji gry.Robot Colony 2

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Robot Colony 2

Minimalistyczna gra strategiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym. Naszym zadaniem jest zarządzanie kolonią robotów i obrona bazy przed nadchodzącymi falami owadami. Autonomiczne roboty, w zależności od rodzaju, produkują energię, wydobywają kruszec i atakują wrogów. Musimy zatem dbać o nieustanny rozwój bazy i ulepszenia jednostek.

Jeżeli wykupimy pełną wersję gry, zyskamy możliwość przyspieszania czasu i pozbędziemy się reklam.

Robot Colony 2


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #256]