Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #255]
Sobota, 02 Październik 2021 09:06, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #255
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy nowoczesny edytor audio, ciekawą aplikację muzyczną, a także łatwą w obsłudze listę zadań. Mobilni gracze będą mogli zmierzyć się z symulacyjną grą samochodową oraz zręcznościówką w stylu retro.

Audio Editor Pro

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,89 zł-109,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Audio Editor Pro

Darmowy edytor plików audio w nowoczesnej oprawie graficznej. Pozwala na podstawową obróbkę dźwięku bezpośrednio na ekranie smartfona. Wyposażono go w narzędzia do wycinania fragmentów utworów, miksowania kilku ścieżek czy zwiększania głośności niewyraźnych nagrań.

Dodatkowym atutem jest możliwość konwersji plików pomiędzy najpopularniejszymi formatami (WAV, MP3, FLAC) oraz funkcja wydobywania ścieżki dźwiękowej z filmów.

Audio Editor Pro


Stationhead

Cena: 0 zł / Android: 6.0 i nowsze

Stationhead

Ciekawa aplikacja muzyczna łącząca w sobie radio internetowe z siecią społecznościową. Możemy za jej pomocą słuchać audycji przygotowanych przez innych użytkowników z całego świata (również na żywo), zadawać pytania, brać udział w dyskusjach itp. Ulubionych twórców możemy dodać do listy obserwowanych.

Niedługo w aplikacji dla urządzeń z systemem Android ma pojawić się możliwość nadawania własnych programów na żywo.

Stationhead


TallTaskk

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

TallTaskk

Łatwa w obsłudze lista zadań. Możemy dzięki niej szybko uporządkować najważniejsze czynności do wykonania, projekty w pracy itp. Jeśli do żądania dodamy datę końcową, aplikacja wyświetli pasek postępu informujący, ile czasu pozostało. Dodatkowo automatycznie wyświetli najpilniejsze zadania na szczycie. Nie zabrakło również możliwości ustawienia powiadomień.

Aplikacja wyróżnia się lekkim i nowoczesnym interfejsem oraz brakiem zbędnych funkcji.

TallTaskk


Driving School 2021

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 7,09 zł-104,99 zł za element / Android: 7.0 i nowsze

Driving School 2021

Symulacyjna gra samochodowa, w której możemy przystąpić do egzaminu na prawo jazdy. Wykonujemy polecenia i staramy się przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Sterowanie możemy dostosować do własnych preferencji (manualna lub automatyczna skrzynia biegów, koło kierownicy lub przyciski itd.).

Dostępny jest również tryb swobodnej jazdy bez ograniczeń. Nie zabrakło także możliwości ulepszania i personalizowania samochodów.

Driving School 2021


Blon

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 17,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Blon

Starannie wykonana gra platformowa w oprawie w stylu retro. Przemierzamy kolejne światy, zbieramy cenne przedmioty, omijamy przeszkody i mierzymy się z przeciwnikami. Naszym bohaterem jest sympatyczna kropla. Gra ma charakter relaksacyjny, ale fani niezbyt trudnych zręcznościówek również się tu odnajdą. W darmowej wersji dostępnych jest kilka poziomów. Cała zawartość wymaga wykupienia pełnej wersji.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #254]