Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #254]
Sobota, 25 Wrzesień 2021 10:34, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia #254
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy ciekawy projekt edukacyjny dla kobiet, aplikację ułatwiającą kontrolę nad ekranem smartfona, a także niewielkie narzędzie do obsługi kodów kreskowych. Mobilni gracze będą mogli spróbować swoich sił we wciągającej grze strategicznej oraz wymagającym tytule pełnym łamigłówek.

BIUSTOapka

Cena: 0 zł / Android: 5.0 i nowsze

BIUSTOapka

Ciekawy projekt edukacyjny stworzony przez fundację Wsparcie na Starcie. Skierowany przede wszystkim do młodych kobiet i nastolatek, ma na celu budowanie świadomości i zdrowych nawyków dotyczących piersi. W aplikacji znajdziemy interaktywny przewodnik po samobadaniu piersi oraz funkcję przypomnień.

Dodatkowym atutem są materiały edukacyjne na temat prawidłowego dopasowania biustonosza oraz wyszukiwarka sprawdzonych sklepów z usługą brafittingu.

BIUSTOapka


AceScreen

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,69 zł-47,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

AceScreen

Przydatna aplikacja, która zapobiega wyłączeniu ekranu smartfona. Może to być szczególnie przydatne, gdy czytamy lub chcemy wyświetlić komuś statyczną treść (zdjęcie, mapa). Aplikacja oferuje tryb automatyczny oraz ręczny. W pierwszym korzysta z czujników urządzenia i nie wyłącza ekranu na przykład gdy trzymamy telefon w ręku. Drugi tryb aktywuje ekran i podtrzymuje ten stan aż do wyłączenia przez użytkownika.Barquode

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Barquode

Minimalistyczne narzędzie do obsługi różnego rodzaju kodów graficznych. Pozwala na tworzenie, odczytywanie i zapamiętywanie kodów kreskowych, QR i innych macierzy dwuwymiarowych. Łatwy w obsłudze kreator umożliwia szybkie przygotowanie kodu z określoną informacją i w wybranej przez nas formie. Czytnik może z kolei korzystać zarówno z aparatu naszego urządzenia, jak i galerii zapisanych plików graficznych.

Barquode


Ratropolis

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 13,99 zł za element / Android: 6.0 i nowsze

Ratropolis

Rozbudowana gra strategiczna łącząca w sobie cechy kilku gatunków (m.in. gra karciana, tower defense). Naszym zadaniem jest rozbudowa miasta i obrona przed nadciągającymi wrogami. W tym celu dbamy o ekonomię, zarządzamy mieszkańcami, zbroimy się itd. Polecenia wydajemy za pomocą kart umieszczanych w odpowiednich miejscach. Poszczególne karty dobieramy do przyjętej taktyki, możemy je również ulepszać.MechCube: Dark Stories

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 4,69 zł-13,99 zł za element / Android: 5.0 i nowsze

MechCube

Wymagający i wciągający tytuł dla miłośników łamigłówek i zabawy w stylu escape roomów. Mamy tu do czynienia z grą typu point and click - rozwiązujemy zagadki, przechodzimy do kolejnych lokalizacji i odkrywamy mroczną historię w tle. Do naszej dyspozycji są również podpowiedzi.

Na wyróżnienie zasługuje starannie wykonana, komiksowa oprawa graficzna oraz ambitnie ustawiony poziom trudności, który zapewnia satysfakcjonująca rozgrywkę.To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #253]