Instalki.pl » Aktualności » Software » Teraz w Uber Eats restauracje wyszukasz z pomocą emoji
Czwartek, 23 Wrzesień 2021 10:55, Wpisany przez Anna Borzęcka
uber-emoji
Ciekawa nowość.

Jesteś jedną z tych osób, która uwielbia wciskać emoji do każdej wiadomości na czacie, do każdego posta na Twitterze czy Facebooku oraz do każdej wiadomości e-mail? Zatem, powinien ucieszyć Cię fakt, że emoji właśnie znalazły kolejne zastosowanie. Od teraz Uber Eats pozwala na wyszukiwanie z ich pomocą restauracji.

Emoji w Uber Eats


Tak, wystarczy, że w pasku wyszukiwania w usługi Uber Eats umieścisz emoji przedstawiające burgera czy rolkę sushi, a ta odnajdzie zlokalizowane w okolicy restauracje, które mogą dostarczyć Ci jedzenie przedstawione na obrazku. Nieźle, nieprawdaż?

Nowa funkcja aplikacji Uber Eats nie dość, że pozwoli Ci oszczędzić czas i szybko wyszukać restauracje oferujące to, na co akurat masz ochotę, to przyda Ci się za granicą. Nie wiesz jak na konkretne danie mówi się w obcym języku? Skorzystaj z emoji.

Mapa restauracji z odbiorem osobistym


Uber wprowadził też do usługi Uber Eats mapkę, która ułatwi odnalezienie restauracji oferujących wybrane rodzaje dań. Zobaczysz ją jednak tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na odbiór osobisty jedzenia zamiast dostawy. W wyszukiwarce mapy także możesz wpisać emoji. Jeśli będzie to na przykład emoji burgera, wyświetli Ci ona okoliczne restauracje serwujące burgery.

uber-mapa
Nowa mapa w aplikacji Uber Eats, ułatwiająca wyszukiwanie restauracji z możliwością odbioru osobistego. | Źródło: Uber Eats

Zarówno mapka, jak i funkcja wyszukiwania z użyciem emoji, zostały już udostępnione w webowej wersji Uber Eats oraz aplikacjach mobilnych usługi. Powinieneś być już być więc w stanie z nich korzystać, tak jak ja. W przypadku aplikacji mobilnej upewnij się po prostu, czy ta została zaktualizowana do najnowszej wersji.

Rzecz jasna, aplikację Uber Eats możesz pobrać za pośrednictwem naszej bazy z oprogramowaniem.


Źródło: TechCrunch, fot. tyt. Canva