Instalki.pl » Aktualności » Software » AKTUALIZACJA - Avira Antivirus Pro za bezcen. Spiesz się, promocyjny roczny abonament za kilka złotych
Sobota, 18 Wrzesień 2021 17:30, Wpisany przez Jan Domański
Avira Antivirus Pro w promocji za jedyne 4 złoteAntywirus dla Windowsa i macOS.

Ochrona antywirusowa (i przed różnymi innymi zagrożeniami lub irytującymi kwestiami) nawet w przypadku uważania z naszymi poczynaniami na komputerze, jest bardzo ważna. W końcu nikt nie chce mieć wyczyszczonego konta czy tony spamu w skrzynce mailowej. Wielu posiadaczy sprzętu instaluje na nim bezpłatne wersje antywirusów, ale są sytuacje, w których wersje premium można uzyskać za bezcen.

Popularny program antywirusowy z wieloma komponentami w specjalnej bardzo niskiej cenie


Tak jest też w przypadku obecnej świetnej promocji na Avira Antivirus Pro. Dzięki niej abonament, który normalnie kosztuje 117 złotych, można nabyć w cenie jedynych 4 złotych. Promocyjna licencja ważna jest przez pierwszy rok w obrębie jednego komputera. Program można zainstalować na systemach z rodziny Microsoft Windows (od Windowsa 7 wzwyż) lub Apple macOS (macOS 10.13 High Sierra lub nowsze).

Avira Antivirus Pro w promocji za jedyne 4 złote
Można zaoszczędzić aż 113 złotych za pierwszy rok użytkowania subskrypcji / Foto: Avira

Zawiera się w nim główny komponent antywirusowy (ochrona przed klasycznymi wirusami, ransomware, spyware, a także podejrzanymi stronami internetowymi), ochrona anti-scam (przeciwko atakom z sieci społecznościowych i maili), removal & repair (naprawia pliki i aplikacje naruszone przez malware), ochrona poczty, zabezpieczenie podczas zakupów w sieci, pobierania plików, firewall i blokada przed reklamami i skryptami śledzącymi na stronach internetowych.

Nie zwlekaj, promocja 97 proc. na Avira Antyvirus Pro tylko do północy


Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem rocznego pakietu subskrypcji Avira Antivirus Pro, to nie zwlekajcie. Promocja kończy się już dziś [okazało się inaczej i akcja jest o wiele dłuższa - ale o tym w akapicie aktualizacji]. Będzie obowiązywać do godziny 23:59 w sobotę 18 września 2021 roku. Aby z niej skorzystać, należy wejść w ten link, gdzie zamówicie program w bardzo atrakcyjnej cenie przy opuście sięgającym aż 97 proc. Jeżeli zbyt późno przeczytaliście wiadomość, to zamiast płacić pełną kwotę, możecie też pobrać Avira Free Security z naszej bazy.

AKTUALIZACJA [2021-09-19]


Cenowo promocja wydaje się naprawdę atrakcyjna, ale zdaje się, że Avira skorzystała z pewnej niezbyt uczciwej zagrywki. Według sprawdzanego wczoraj licznika i informacji, akcja powinna być jednodniowa i trwać tylko do północy. Jednak dziś po wejściu w ten sam link, strona dalej jest aktywna, a promocja trwa w najlepsze. I to znów do północy. Widać w taki niezbyt szczery sposób przytaczany producent oprogramowania antywirusowego chce zachęcić ewentualnych niezdecydowanych do szybszego namysłu. Nie wiadomo, ile razy Avira będzie jeszcze przedłużać swoją teoretycznie "jednodniową" promocję. Na obecną chwilę wiadomo tylko, że na pewno akcja będzie trwać do 23:59 w niedzielę 19.09.2021 roku. Czy jutro lub za kilka dni licznik znów wystartuje i będzie mówić o jednodniowej ofercie? Tego nie wiadomo, trzeba na bieżąco sprawdzać sytuację.

AKTUALIZACJA [2021-09-21]


Tak, dobrze się domyślacie. Kolejny raz jednodniowy licznik promocji działa, a to już wtorek (pierwotna informacja była z soboty). Nie będziemy już dalej aktualizować wpisu. Po prostu wejdźcie w link znajdujący się dwa akapity wcześniej i sami sprawdźcie, czy promocja z pierwszym rokiem subskrypcji płatnego pakietu Avira za 4 złote nadal trwa.

Zobacz również: Xbox Series S i X dzięki prostemu modowi ze standardowymi SSD M.2 PCIe

Źródło i foto: Avira